EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Каталог: ветеринарий факультет
Каталог вибіркових дисциплін підготовки здобувачів за спеціальність 211 «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» (Бакалавр) Скорочена форма навчання <<переглянути>>

Каталог вибіркових дисциплін підготовки здобувачів за спеціальність 211 «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» (Магістр) Скорочена форма навчання <<переглянути>>

Каталог вибіркових дисциплін підготовки здобувачів за спеціальність 211 «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» (Магістр) Повна форма навчання <<переглянути>>

Каталог: біолого-технологічний факультет

Технологія виробництва переробки продуктів тваринництва

Каталог вибіркових навчальних дисциплін для студентів першого освітнього рівня (бакалавр) зі спеціальності 207 «ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА» <<переглянути>>

Каталог вибіркових навчальних дисциплін для студентів другого освітнього рівня (магістр) зі спеціальності 207 «ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА» <<переглянути>>

Каталог: факультету харчових технологій та біотехнології

Kаталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія (2019 - 2020 н. р. )
Kаталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія (2020-2021 н. р.)

Kаталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 181 "Харчові технології" (2019-2020 н. р.)
Kаталог вибіркових дисциплін для здобувачів спеціальності 181 "Харчові технології" (2020-2021 н. р.)

Каталог дисциплін для вибору студентами спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія 2020-2021 н. р. Магістр

Каталог: факультету економіки та менеджменту
Каталог факультету ветеринарної гігієни, екології та права

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»