EN   UA

BTF thumb

ФАКУЛЬТЕТ БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ 

Декан, доцент, кандидат сільськогосподарських наук  Бойко Андрій Олександрович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Крушельницька Олена Всеволодівна
доцент, кандидат сільськогосподарських наук Барило Богдан Степанович

 

fb      іnstagram     telegramm     e mail

У генетиці, розведенні та селекції тварин поряд із їх оцінкою за походженням, важливим аспектом є якість одержаних нащадків. Особливої уваги при цьому надають якості плідників. Спаровуючи найкращих із найкращими, господарство створює елітних тварин у наступних поколіннях. Працювати за таким алгоритмом, незалежно від розміру стада, означає – отримувати стабільні результати продуктивності і здорове поголів’я.

Детальніше: Кембрідж - Львів: гостьова лекція в режимі відеоконференції

01

17-18 листопада на біолого-технологічному факультеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена 70-річчю з Дня народження професора, доктора сільськогосподарських наук, заслуженого працівника сільського господарства України, багаторічного декана біолого-технологічного факультету та завідувача кафедри генетики і розведення тварин Зеновія Євгеновича Щербатого.

На конференції працювали секції: "Генетики, розведення і селекції тварин", "Технології виробництва і переробки продукції тваринництва", "Годівлі тварин і технології кормів", "Водних біоресурсів та аквакультури".

Детальніше: НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ