EN   UA

2024 05 02

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
Це Величне свято символізує перемогу життя над смертю, це свято віри та великої надії.
Тож нехай Святий Великдень принесе Вам довгоочікувану радість Перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні. Нехай Ваші серця наповняться радістю, добра надія увійде у Ваші оселі, нехай Бог допомагає Вам у благих справах та цілях.
Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя Вам і Вашим родинам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

11 1

30 січня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася Конференція трудового колективу. Делегати конференції у кількості 156 осіб затвердили регламент і проголосували за створення президії, лічильної комісії, редакційної комісії та секретаріату.

Голова Первинної профспілкової організації Університету, доцент Роман Івашків виступив та ознайомив делегатів із оновленими пунктами Колективної угоди між адміністрацією Університету та Первинною профспілковою організацією Університету. Роман Івашків зазначив, що “колективна угода визначає взаємовідносини Адміністрації та колективу з питань економічного та соціального розвитку, встановлює локальні нормативні положення, які регламентують умови використання праці, відтворення робочої сили відповідно до законів і кодексів про працю України, Закону України «Про колективні договори», ухвал Вченої ради та галузевої угоди, що підписана між Міністерством освіти і науки та Профспілками України”.

Детальніше: Засідання Конференції трудового колективу