EN   UA

Щиро вітаю Вас із Світлим Христовим Воскресінням!
У житті кожного християнина Великдень - свято особливе та величне. Це – символ перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.
Цьогоріч, перебуваючи в умовах карантину та ізоляції, ми це відчуваємо особливо і це спонукає нас по-новому побачити й відчути себе, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина - дуже мізерні в порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Ісус Христос заради порятунку людства. Пам’ятаймо про це. Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойне терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.
Здоров'я, миру, радості Вам і Вашій родині. Нехай любов Господня наповнить Вашу оселю теплом і затишком.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Голова профспілкового комітету університету Роман Івашків

12 12 20

12 грудня 2019 р. в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, Голова Первинної профспілкової організації працівників університету Роман Івашків, взяв участь, в організованому кафедрою права, Науково-практичному семінарі "Проблеми реалізації та захисту трудових прав працівників підприємств, установ, організацій".

Детальніше: Науково-практичний семінар