EN   UA

emblema

ФАКУЛЬТЕТ  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ

Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук   Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович 

fb     іnstagram     vstupp

1

Ціллю Ветеринарного центру є збереження здоров’я та життя ваших чотирилапих. Лікарі клініки докладають усіх зусиль та знань, які потрібні для цієї справи. Нашими пацієнтами за останні тижні стали різноманітні тварини, починаючи від малесеньких, закінчуючи справжніми велетнями серед домашніх улюбленців – хом’як Хома; пацючки Самбука та Янь; кролик Сніжок; котики Кіся, Павутинка, Сеня, Еля, Мія, Ніка і Реста; собаки Туз, Лакі, Інді, Кінг Чарльз, Бусінка, Лея. Кожне з названих імен для наших лікарів пов’язане з теплими та приємними спогадами від взаємодії з цими пацієнтами. Тільки любляче ставлення та чисте серце зможуть прокласти шлях до зв’язку з твариною, яка звернулася по допомогу.

Детальніше: Гості ВетЦентру!

2

Моє ім’я Андрій, названий на честь свого батька. Я ветеринар, принаймні стараюсь ним бути, студент 6 курсу. Паралельно з навчанням на 4 курсі почав працювати у ветеринарній клініці. За весь час навчання та роботи я встиг закохатись у лікарську справу, зокрема у хірургію.
Я розкажу вам історію, яка комусь може здатися банальною, але сподіваюся в нашому світі є небайдужі люди, яких зацікавить те, що пишу. Це історія моєї собаки. Її звати Амбіція, для друзів Амбі скорочено. Як вона опинилася у мене?

Детальніше: Почуття та амбіції в холодному та непривітному світі

У березні 2024 року спільно з нашим спонсором розпочато новий конкурс “Мотивація нескорених 2.0” у межах нашого соціального проєкту, спрямованого на підтримку українських освітніх закладів. Учасники конкурсу, переможці (5 освітніх закладів) отримують спеціальні нагороди у вигляді “наборів медійника”, до якого входять:

  • веб-камера;
  • освітлення;
  • штатив;
  • монопод;
  • бездротові навушники.

Кількість таких комплектів становить 5.

Screenshot 2

Детальніше: Конкурс “Мотивація нескорених 2.0”

Кожен учасник має змогу отримати разову стипендію у розмірі 20 000 гривень.

Для цього необхідно як найкраще виконати умови конкурсу та написати статтю на одну з запропонованих тем, що вказані на сторінці гранту.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно написати статтю на одну із запропонованих тем, що вказані в умовах які ви знайдете на цій сторінці: https://writingmetier.com/article/scholarship. Наступним кроком необхідно надіслати Вашу роботу електронним листом, так само дотримуючись певних правил.

Детальніше: Грантовий конкурс від міжнародної компанії: Writing Metier

MyCollages 9

Моє захоплення екзотичними тваринами почалося ще в дитинстві. Живучи в невеликому містечку поряд із природою, я відкрив для себе незліченну кількість різноманітних істот, кожна з яких мала свою унікальну красу та особливості. Це привернуло мою увагу і викликало глибоку зацікавленість, яка з часом переросла у справжню пристрасть до вивчення тварин.

Утримання та розведення екзотичних тварин стало для мене не просто хобі, а справжнім стилем життя. Воно допомагає мені не тільки досліджувати унікальні види, але й зробити свій внесок у їхнє збереження. Це спосіб продовжити красу та різноманітність природи для майбутніх поколінь.

Детальніше: Чому я почав займатись утриманням та розведенням екзотичних тварин?

Топ 10 20240319 210747 0000

Сезон активності кліщів, який зазвичай розпочинається з настанням теплих весняних днів і триває аж до пізньої осені, вже наближається. Тому маємо подбати про наших пухнастих улюбленців, адже вони можуть опинитися у небезпеці через укуси цих комах. Зокрема їм може загрожувати бабезіоз (піроплазмоз).

Бабезіоз (Піроплазмоз) – це захворювання, викликане найпростішим кровопаразитом сімейства Babesia, яке передається через укус іксодових кліщів.

Детальніше: Офіційно сезон кліщів відкритий!

21.03.2024

21 березня о 9.00 в аудиторії 5 відбудеться чергова гостьова лекція, яку організовує кафедра фармакології та токсикології. Цього разу гостем у нашому Університеті є Олександр Старовір, керівник Представництва Інтервет Ейдженсіз Б.В. в Україні.

Основні цінності компанії Інтервет Ейдженсіз Б.В. ґрунтуються на бажанні випереджати прогрес та завжди бути готовим реагувати на динамічну ветеринарну галузь. Компанія ставиться до своєї роботи із глибоким почуттям відповідальності перед клієнтами, споживачами, тваринами, суспільством та планетою.

Детальніше: Гостьова лекція

20 березня 2024 12:35 - 13:55 аудиторія №5. Цього разу гостем у нашому Університеті є компанія Еланко – світовий лідер у розробці інноваційних продуктів та рішень, що покращують якість життя тварин. Свою історію компанія розпочала ще у 1954 році, створивши перший антибіотик для ветеринарного використання. Краплі – так, нашийник – так, жувальні таблетки – так!Протипаразитарні препарати у різних лікарських формах націлені на лікування та профілактику багатьох захворювань тварин і розроблені з урахуванням зручності та безпечності.

Детальніше: Відкрита лекція Elanco

2 2

У стінах Університету за підтримки факультету ветеринарної медицини, Ветеринарної клініки “ВетЦентр”, а також нашого постійного спонсора – компанії ROYAL CANIN 7 березня 2024 року проведено семінар та майстер-клас з “Реабілітації дрібних домашніх тварин”.

Лектором була наша випускниця, а сьогодні лікар ветеринарної медицини, лікар-реабілітолог Оксана Голощапова.

Детальніше: Як продовжити комфортне життя домашнього улюбленця з особливими потребами