EN   UA

 

КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ 
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

  

 
 fb     іnstagram    telegram     e mail

1 1
Практична підготовка студентів є надзвичайно важливою складової їх навчання. На факультеті ветеринарної медицини для поліпшення рівня практичної підготовки здобувачів вищої освіти, окрім навчальних і виробничих практик, широко застосовують виїзні заняття, під час яких студенти мають змогу у виробничих умовах виконувати завдання передбачені навчальною програмою та отримувати навики необхідні для подальшої професійної діяльності. В межах програми дисципліни «Ветеринарна патофізіологія» для студентів ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини було проведено виїзне лабораторне заняття, на базі Інституту біології тварин НААН, в.о.завідувачем кафедри нормальної та патологічної фізіології, д.вет.н. Іриною Ковальчук та доцентом, к.вет.н. Колотницьким В.А.

Детальніше: Досвід від стейкхолдерів: виїзне лабораторне заняття здобувачів спеціальності 211 «Ветеринарна...

1 жовтня Україна вперше відзначала одразу шість свят: Покрова Пресвятої Богородиці, День Захисників та Захисниць України, День українського козацтва, День територіальної оборони, День працівників освіти, День створення УПА.

У рамках національного виховання доцентами кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського Іриною Коломієць та Віктором Колотницьким організовано екскурсію для студентів ІІІ курсу ФВМ мальовничими куточками старого Львова.

 MyCollages

День захисників та захисниць − найважливіше державне свято, особливо під час повномасштабної війни. Безпрецедентні мужність та відвага, виявлені українськими бійцями на передовій, сотні відданих життів за Батьківщину потребують гідного вшанування з боку суспільства й держави. Студенти віддали шану захисникам на пагорбах вулиці Кривоноса, де розташований Меморіал пам'яті Героїв Небесної сотні.

Детальніше: Формування національної самосвідомості та патріотизму студентів

3 1

Проведення відкритих гостьових лекцій вже стало хорошою традицією на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського. Цей вид діяльності сприяє налагодженню співробітництва між закладами та комунікації науковців, студентів та викладачів. Новий навчальний рік та вивчення навчальної дисципліни «Фізіологія тварин» для студентів ІІ курсу факультету ветеринарної медицини розпочався з приємної події. Кафедрою було організовано гостьову лекцію на тему: «Фізіологія вищої нервової діяльності», що є частиною навчального плану при підготовці здобувачів другого рівня вищої освіти за спеціальністю 211 – «Ветеринарна медицина» галузі знань 21 – «Ветеринарія».

25 вересня, в аудиторії №7, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького гостьову лекцію проводив Данчук Олексій Володимирович – доктор ветеринарних наук, професор, заступник директора з наукової роботи Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН України. Наявність в аудиторії лектора-науковця пожвавлює лекцію, як традиційну форму навчання, вчить здобувачів порівнювати, оцінювати, аналізувати і дивитися на одне і те ж явище, але з різних сторін, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну. Високий професіоналізм, педагогічна майстерність та компетентність Олексія Володимировича, дозволила доступно розкрити основні питання фізіології вищої нервової діяльності

Детальніше: Гостьова лекція – активний метод навчання сучасного рівня освіти

1
Сучасний ринок праці вимагає від студента закладу вищої освіти вміння використовувати набуті теоретичні знання. Фахова компетентність, якої набуває здобувач освіти, тобто – здатність успішно виконувати професійні завдання й обов'язки тієї посади, на яку людина претендує, є наслідком професійного зростання особистості майбутнього фахівця та розвитку його професійних здібностей. Саме тому невід’ємним компонентом професійної підготовки компетентного фахівця є навчальна практика, що спонукає здобувачів до пізнання практичного процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу.

Детальніше: Від теорії до практики: особливості навчальної практика на кафедрі нормальної та патологічної...

1

У рамках підвищення кваліфікації на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського, доцент кафедри внутрішньої патології, акушерства, хірургії і фізіології Поліського національного університету Дубовий Анатолій Андрійович прочитав лекцію з патофізіології для студентів ІІІ курсу ветеринарного факультету. Лекція відбулася в рамках вивчення навчальної дисципліни «Ветеринарна патофізіологія» для підготовки здобувачів другого рівня вищої освіти за спеціальністю 211 – «Ветеринарна медицина» галузі знань 21 – «Ветеринарія».

Детальніше: Розлади, що виникають за патофізіології ендокринної і нервової системи