- Деталі
-
Опубліковано: 15 липня 2025
-
Перегляди: 64
14 липня 2025 року під час робочої зустрічі виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака, в.о.завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології імені Степана Стояновського, професора Ірини Ковальчук та директоркою Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН, академіка НААН Раїси Вожегової, заступника директора з наукової роботи, професора Олексія Данчука відбулося підписання угоди про співпрацю.
- Деталі
-
Опубліковано: 02 липня 2025
-
Перегляди: 77
Проведення навчальної практики завжди було і залишається важливим інструментом для підвищення якості підготовки здобувачів освіти. Навчальна практика спонукає здобувачів до пізнавання практичного процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу. Це наступний етап, що забезпечує перехід від теоретичного навчання до професійної діяльності студентів.
- Деталі
-
Опубліковано: 05 червня 2025
-
Перегляди: 72
На факультеті ветеринарної медицини Одеського державного аграрного університету відбувся ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХАКАТОН «GREEN IMPACT: разом за планету 2025» – ініціатива, покликана об’єднати студентську молодь навколо тем екологічної безпеки, сталого розвитку та професійної відповідальності у ветеринарній практиці.
Детальніше: GREEN IMPACT: РАЗОМ ЗА ПЛАНЕТУ 2025- Деталі
-
Опубліковано: 23 травня 2025
-
Перегляди: 168
22 травня 25 року на базі кафедри нормальної та патологічної фізіології імені Степана Стояновського відбувся науково-практичний семінар на тему «Фізіологічні особливості реактивності організму тварин і птиці», присвячений 75-річчю від дня народження доктора ветеринарних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Національної академії наук вищої освіти України Володимира Григоровича СТОЯНОВСЬКОГО. Семінар проходив у змішаному форматі з використанням платформи дистанційної роботи ZOOM, що дало змогу долучитися науковцям з різних міст, тому в роботі семінару взяли участь співробітники дев’яти закладів вищої освіти та чотирьох науково-дослідних інститутів України.
Детальніше: Людина живе доти, поки про неї живе пам’ять- Деталі
-
Опубліковано: 04 квітня 2025
-
Перегляди: 126
Гарною традицією у закладах вищої освіти стало проведення гостьових лекцій. Адже цей вид діяльності сприяє налагодженню співробітництва між закладами освіти, комунікації науковців та здобувачів вищої освіти. 28 березня 2025 року відбулася гостьова лекція з дисципліни «Ветеринарна нутриціологія» для здобувачів ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини на тему «Важливість підтримки мікробіому ШКТ для здоров’я котів і собак». Спікерами були ветеринарні консультанти компанії «Барбус» Анастасія Піпіна та Галина Стельмах.
Детальніше: Важливість підтримки мікробіому кишечника котів і собак