- Деталі
-
Опубліковано: 26 листопада 2024
-
Перегляди: 56
Вперше на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського проведений неймовірно цікавий, пізнавальний і захоплюючий захід, у форматі батлу, для студентів III та IV курсів факультету ветеринарної медицини. Основою ветеринарного батлу стали здобуті знання з навчальної дисципліни «Нейрофізіологія з основами зоопсихології». Інтелектуальні конкурси, запитання, певні поняття, розраховані на практичні навики з вивчення поведінки тварин, стосувалися зоопсихології. Представлення домашнього завдання, змагання з улюбленцями із особливим завзяттям та намірами здобути першість виконували студенти та виборювали високі бали для своїх команд.
Детальніше: ВЕТЕРИНАРНИЙ БАТЛ
- Деталі
-
Опубліковано: 15 жовтня 2024
-
Перегляди: 161
10–11 жовтня на базі закладу вищої освіти «Подільський державний університет» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Зміна клімату та її наслідки для тваринництва і ветеринарної медицини: наукові підходи та інноваційні рішення». З вітальними словами до учасників заходу виступили: ректор ЗВО «Подільський державний університет», доктор економічних наук, профессор, академік НААН Володимир Іванишин, директор Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН, доктор сільськогосподарських наук, профессор, академік НААН Раїса Вожегова, в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, доктор наук з державного управління, профессор Іван Пaрубчак, заступник директора департаменту – начальник управління Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України Андрій Кравченко, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Сергій Савіцький, кожен із яких оголосив основні наукові досягнення та важливі питання сьогодення у цій тематиці.
Детальніше: ЗМІНА КЛІМАТУ ТА ЇЇ НАСЛІДКИ ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА І ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ- Деталі
-
Опубліковано: 07 жовтня 2024
-
Перегляди: 176
Доброю традицією на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського стало ведення практичних занять для учнів шкіл нашого міста та області, яких об’єднує бажання розвиватися майбутній фах – ветеринарну медицину! Саме під таким гаслом за сприяння КЗ ЛОР «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді» з року в рік організовується та функціонує учнівський науковий гурток у стінах нашого Університету. Керівництво Малої академії та Університету зацікавлене і всіляко заохочує до виявлення й підтримки обдарованих дітей, залучення інтелектуально і творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.
Детальніше: НОВИЙ ЕТАП УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА «ОСНОВИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ»- Деталі
-
Опубліковано: 29 вересня 2024
-
Перегляди: 203
Мала академія наук України – це унікальна платформа можливостей та успішності для учнів. Освітня діяльність НЦ «МАНУ» реалізується шляхом навчання здобувачів освіти у межах всеукраїнських освітніх проєктів, проведення й адміністрування конкурсів, турнірів, фестивалів, олімпіад та інших інтелектуальних змагань, сприяння й забезпечення участі здобувачів освіти в міжнародних інтелектуальних змаганнях, серед яких і всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів. Основними завданнями конкурсу є підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.
- Деталі
-
Опубліковано: 26 вересня 2024
-
Перегляди: 192
19 вересня виконувач обов’язків завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського Ірина Ковальчук взяла участь у роботі XXI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, присвяченої 75-річчю від дня народження доктора ветеринарних наук, професора, члена-кореспондента НААН Ростислава Степановича Федорука, що відбулася в Інституті біології тварин НААН.
Конференція проходила у змішаному форматі з використанням платформи дистанційної роботи ZOOM, що дало змогу долучитися науковцям з різних міст України, а також Польщі та Молдови. З вітальним словом до учасників звернулися директор інституту, член-кореспондент НААН Юрій Салига та голова Ради молодих вчених Богдан Котик.
Заповітною мрією Ростислава Степановича Федорука було передати учням свої знання, своє вміння науково і творчо мислити. За час своєї надзвичайно широкої й натхненної наукової діяльності Ростислав Степанович виховав цілу плеяду учнів, які успішно продовжують справу свого Вчителя. З особливим інтересом учасники заходу ознайомилися з автобіографічною сторінкою життя, яку представили його учні – Ірина Ковальчук, доктор ветеринарних наук, професор та Ярослав Лесик, доктор ветеринарних наук, професор.
Життєвий і творчий шлях Ростислава Степановича був наповнений щоденною і копіткою роботою, здебільшого непростими турботами, торуючи свій шлях, сповідуючи принцип «Тільки той досягає мети, хто іде, вчиться жити в гармонії з людьми і природою, активно використовуючи для цього можливості науки». Своєю працею Ростислав Степанович створив себе сам і своїм життєвим доробком гідно доповнював надбання і цінності національної еліти України.
Детальніше: УЧАСТЬ У XXI ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ