EN   UA

 

КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ 
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

  

 
 fb     іnstagram    telegram     e mail

1

Зоопсихологія – одна з основних, базових галузей загальної психології. Об’єкт зоопсихології – поведінка тварин, яку, до речі, вивчають й інші науки – етологія, нейрофізіологія, фізіологія ВНД тощо. Але зоопсихолог вивчає поведінку тварин як першопричину психічного відбиття, тобто він ніколи не обмежиться вивченням лише однієї поведінки без аналізу її психічної і фізіологічної складової. У цьому й полягає специфіка зоопсихологічних досліджень.

Детальніше: ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ “ЗАГАЛЬНА ЗООПСИХОЛОГІЯ”

1 11

22 березня 2024 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Інновації та перспективи сучасної науки в розвитку галузей кролівництва та звірівництва”. Організаторами конференції слугували: Національна академія аграрних наук України, Черкаська дослідна станція біоресурсів НААН та Департамент агропромислового розвитку Черкаської ОВА. Конференція проходила у змішаному форматі з використанням платформи дистанційної роботи ZOOM, що допомогло долучитися учасникам з іншим міст.  

Детальніше: Інновації та перспективи сучасної науки в розвитку галузей кролівництва та звірівництва

555
21 березня 2024 року відбувся Навчальний семінар з бджільництва, організований Інститутом біології тварин НААН. З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор, доктор біологічних наук, член-кореспондент НААН Юрій Салига, побажавши учасникам вдалого представлення результатів своїх досліджень, плідної праці та наукової дискусії. Семінар пройшов у змішаному форматі, за участі представників галузі бджільництва з різних регіонів України.

Детальніше: Навчальний семінар з бджільництва

MyCollages 7 1

Діяльність МАН спрямована на виявлення, розвиток і підтримку обдарованих, здібних до науки дітей. Цього року другий етап конкурсу-захисту наукових робіт школярів Львівської обласної Малої академії наук Відділення екології та аграрних наук проходив 9 березня, на біологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. У конкурсі брали участь 25 школярів з навчальних закладів Львівщини.  

Cекцію “Технології виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина” представляли доповідачі учнівського наукового гуртка “Основи ветеринарної медицини”, що функціонує на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського під керівництвом доцента Ірини Коломієць.

Детальніше: ІІ етап всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів

1 10

5–6 березня 2024 року на базі Національного науково-дослідного ветеринарного інституту (PIWet-PIB) в Пулавах, Республіка Польща, відбулася 61 Наукова конференція з бджільництва. Організатором конференції слугував Науково-дослідний Інститут бджільництва у Пулавах.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник міністра сільського господарства Яцек Черняк. За словами очільника, Польща робить важливий внесок у добробут європейського бджільництва. На території Республіки Польща понад 2 мільйони 350 тисяч бджолиних сімей. Упродовж 2022–2023 років спостерігали високі врожаї меду, приблизно 24 тис. тонн на рік.

Детальніше: Наукова конференція з бджільництва