EN   UA

 

КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ 
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

  

 
 fb     іnstagram    telegram     e mail

15-16 листопада 2022 року відбулася міжнародна конференція “Карпатські бджоли - наші благодійники» в рамках грантового Проєкту Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. У роботі конференції активну участь брала доктор ветеринарних наук, в.о. завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В.Стояновського Ірина Ковальчук, яка виступила з усною доповіддю на тему: «Перспективи створення інноваційних засобів для підвищення життєздатності медоносних бджіл».

Детальніше: Карпатські бджоли – наші благодійники

01 24 10

Доброю традицією на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського стало ведення практичних занять для учнів шкіл нашого міста та області, яких об’єднує бажання розвиватися та дізнаватися поо майбутній фах – ветеринарна медицина! Саме під таким гаслом з року в рік організовується та функціонує учнівський науковий гурток за сприяння КЗ ЛОР «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді».

Детальніше: Учнівський науковий гурток «основи ветеринарної медицини з використанням іноземної мови»

02

30 вересня 2022 року з метою розвитку співпраці між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Громадською організацією «Центр українсько-європейського наукового співробітництва» був підписаний договір.

Детальніше: СПІВПРАЦЯ З ЦЕНТРОМ УКРАЇНСЬКО-ЄВРОПЕЙСЬКОГО НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

7

Львівський притулок «Домівка врятованих тварин», який у часі війни став прихистком для евакуйованих тварин, відвідали студенти другого курсу факультету ветеринарної медицини разом із доцентами кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського  Колотницьким В.А. та Слепокурою О.І.

Різноманіття  мешканців притулку просто вражає, і в кожного своя історія порятунку. Є такі тварини, що самі йдуть на контакт, інші дуже ревниві: хочуть, щоби тільки їх обнімали та любили. Проте, у частині вольєрів мешканці навпаки схвильовані, погано йдуть на контакт. Багато з них притискаються до стін і дивляться з недовірою.

Детальніше: ДОМІВКА ВРЯТОВАНИХ ТВАРИН

19 серпня своє професійне свято відзначають представники найсолодшої професії. День пасічника в Україні почали святкувати з 1997 року. На пасіках країни сьогодні близько п’яти мільйонів бджолиних сімей. День пасічника ми святкуємо разом з одним із величних свят – Преображенням Господнім, адже пасічників цінували на нашій землі із сивої давнини.

Детальніше: ДЕНЬ ПАСІЧНИКА - ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО БДЖОЛЯРІВ