EN   UA

КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

 

IMG 3273

Викладачі кафедри епізоотології із студентами підготувала вироби ручної роботи, які продавалися на благодійному ярмарку, що відбувся 2 листопада на території нашого університету. Усі зібрані кошти спрямовані на підтримку ЗСУ. Також працівники кафедри долучилися до благодійності як покупці виробів, що були представлені на ярмарку. Разом до перемоги!

Детальніше: Благодійний ярмарок

MyCollages 4

30 жовтня 2023 року на другій парі для студентів 5 курсу факультету ветеринарної медицини відбулася відкрита лекція на тему: "Африканська чума свиней". На лекції було озвучено етіологія, патогенез, клінічні ознаки, діагностика, методи профілактики та ліквідації хвороби. До уваги студентів була надана інформація щодо поширення африканської чуми свиней в Україні в період від 2012 року до квітня 2023 року.

Детальніше: Африканська чума свиней

IMG 2716 1

27 вересня 2023 року професором кафедри епізоотології Богданом Михайловиче Куртяком  була прочитана відкрита лекція для студентів 4-го курсу факультету ветеринарної медицини на тему «Вчення про інфекцію та інфекційну хворобу".

Висвітлені питання взаємовідносин мікро- і макроорганізмів, описано види інфекції, ознаки та динаміка інфекційної хвороби.

Детальніше: Відбулась відкрита лекція про інфекцію та інфекційну хворобу

1

В рамках навчальної практики із епізоотології, студенти 5 курсу 1-2 п/г ФВМ ОС"Бакалавр" відвідали Державний науково-дослідний інститут ветпрепаратів та кормових добавок (ДНДКІ) разом з викладачками асистентками к.вет.н. Гутою Зоряною Антонівною та к.вет.н. Руденко Ольгою Петрівною. Левицький Тарас Романович, заступник директора , змістовно розповів історію закладу, роботу Інституту, познайомив із лабораторіями, науковими дослідженнями ветеринарних біопрепаратів та державний контроль щодо їх використання.

Детальніше: Навчальна практика

0000

25 травня на урочистому засіданні Вченої ради університету відбулося вручення диплому доктора філософії Мартинів Юлії Василівній, яка виконала дисертацію у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнології ім. C. З. Ґжицького. Тема дисертаційної роботи: «Мікроспорія у котів(обгрунтування протигрибкового засобу «Мікромар» та імуностимулятора «Біоглюк» в системі лікувальних та профілактичних заходів)».Науковий керівник – доктор ветеринарних наук, професор кафедри епізоотології Кісера Ярослав Васильович.

Детальніше: Вітаємо з врученням диплома!