EN   UA

КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

 


14 вересня студенти 5 курсу ФВМ (3,4,7,8 п/г) проводять практичне заняття з навчальної практики кафедри епізоотології (викладачі проф. Куртяк Б.М., к.вет.н. Собко Г.В.) в умовах віварію, клініки, лабораторії контролю кормових добавок та преміксів (зав. лабораторії Левицький Т.Р.) та сектору антибіотиків (Стецько Т.І.) лабораторії контролю хіміотерапевтичних препаратів ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок.
Детальніше: Практичне заняття

Під час проведення практичних занять кафедри епізоотології під керівництвом доцента Падовського А.І., старшого викладача Матвіїшина Т.С. та головного ветлікаря господарства Горошка М.І. (вакцинація овець проти брадзоту та ентеротоксемії).
Детальніше: Проведення протиепізоотичних заходів в ННВЦ «Комарнівський» с. Бучали

 

01 12 2020

6 жовтня студенти I курсу ФВМ 7 академічної групи (куратор к.вет.н., асистент Собко Г.В., зав. кафедри епізоотології, професор Куртяк Б.М.) цікавляться історією ветеринарної медицини університету.

Детальніше: Цікава екскурсія

6 жовтня студенти I курсу Факультету ветеринарної медицини 7 академічної групи (куратор  Собко Г.)  поринули у світ історії ветеринарної медицини, відвідавши музей університету.

Музей має два зали в котрих збережено фотографії та зібрані біографії найвідоміших ветеринарів. Можна детально розглянути документи про заснування нашого університету. Цікава розповідь Олега Соболти  до глибини душі схвилювала і зацікавила студентів-першокурсників, адже любов до тварин привела їх в стіни університету.

Екскурсії в Народному музеї історії нашого університету проводить директор музею, доцент Олег Слобода.

Детальніше: Студенти 1 курсу відвідали музей університету

Лаврів Павло Юрієвич

Доцент, кандидат ветеринарних наук

(1956-2020)

Народився 11 лютого 1956 року в смт Рожнятів, Рожнятівського району, Івано- Франківської області. Після закінчення школи поступив до ЛЗВІ на факультет ветеринарної медицини та успішно закінчив його у 1980 році, здобувши кваліфікацію ветеринарного лікаря. Почав працювати у ЛНАВМ імені С.З. Гжицького з 2004 року асистентом кафедри епізоотології.

У 2007 році успішно захистив дисертаційну роботу і здобув науковий ступінь кандидата ветеринарних наук.

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента. На кафедрі епізоотології викладав епізоотологію, ОЕВС з основами менеджменту і маркетингу у ветеринарній медицині, Ветеринарне законодавство України та міжнародне ветеринарне право.

Під час роботи на кафедрі доцент Лаврів П.Ю. займався науково- методичною роботою, працював над науковою кафедральною тематикою. Приймав участь у міжнародних наукових конференціях, займався із студентами-гуртківцями.

7 серпня 2020 року на 64 році передчасно пішов із життя Лаврів Павло Юрієвич. Він похований на Франківщині.

Колектив кафедри епізоотології висловлює глибоке співчуття родині померлого.

 

  • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

    Львів

    вул. Пекарська, 50

  • Приймальна комісія
    (032) 239-26-13
  •