КАФЕДРА ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТВАРИН ТА КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

logoDepartment of internal animal diseases and clinical diagnostics

therapy@lvet.edu.ua, terapiyavet@ukr.net
телефон: (032) 239-26-32, 239-26-33

Слівінська Любов Григорівна
- завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук

1

Практична підготовка є однією із форм організації навчального процесу та обов’язковим компонентом освітньо-професійних програм. Метою практики було набуття студентами професійних навичок і вмінь: володіння терапевтичною технікою, вибором відповідних шляхів і методів задавання лікарських речовин, вивчення методів дослідження тварин, техніки й послідовності їх застосування під час дослідження окремих органів і систем; окрім того, здобувачі мали навчитися аналізувати виявлені при дослідженні окремих органів і систем показники (температури тіла, частоти пульсу і дихання, скорочення рубця, тони серця, дихальні шуми і т. д.) та відхилення їх від показників здорових тварин; на основі отриманих результатів дослідження ставити діагноз та призначати лікування.

Детальніше: НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДИСЦИПЛІНИ “ВНУТРІШНІ ХВОРОБИ ТВАРИН”