Статут

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького - це величезна структура, яка об‘єднає майже усіх студентів університету .

Мета нашої діяльності є організація та представництво інтересів, захист прав студентів, які є членами профспілки.
Сьогодні до складу Профкому студентів входять профбюро 5 факультетів, а також створені такі відділи , як культурно-масовий , відділ соціальних розваг, волонтерства, спорту та медіа відділ.

Що саме ти можеш отримати, перебуваючи у профспілковій організації ?

⁃ безліч позитивних емоцій, робота в надзвичайно крутій команді
⁃ матеріальну допомогу за наявності фактичних обставин та відповідних документів
⁃ першочергова участь у освітніх проектах університету , культурно-масових заходах ,спортивних змаганнях
⁃ 50% знижки на відпочинок у базі «Ксенія», яка є основною базою нашого університету
⁃ захист при конфліктних ситуаціях
⁃можливість реалізувати себе у студентській раді Львова

Щороку наш студентський актив організовує безліч проектів. Зокрема, «Школа першокурсника» ,кіновечори під відкритим небом, щомісячні корисні лекції для студентів, поїздки в сиротинець у день святого Миколая та на Великдень, організація КВН , Міс університету , допомога при поселенні та приймальній комісії , регулярні акції здачі крові, підтримка волонтерських заходів ( боротьба із ВІЛ/СНІД), беремо участь у студентських Різдвяних вертепах , молодіжних форумах та організовуємо щотижневі брейншторми.

Розширюй свої горизонти разом із Профкомом. Життя одне і прожити його потрібно якомога цікавіше !