EN   UA

Сьогодні всі ми опинилися в непростій ситуації. Карантин вплинув і на  дітей, і на дорослих, і, навіть, на студентів ;) Ви, напевно, вже сповна відчули його негативні наслідки на собі. Це, насамперед, дискомфорт як за дистанційного, так і за офлайн-навчання. Важливо пам’ятати при цьому, що саме Ваш рівень розвитку здатності до адаптації відіграє важливу роль у нелегкій справі залишатися активними в непростих обставинах.

Детальніше: Адаптація: кар’єра і навчання

Кожного разу, коли ми відчуваємо себе не дуже комфортно в компанії друзів, серед одногрупників, колег, ми починаємо роздумувати над тим, чому все відбувається саме так, а не інакше.

Звичайно, що коли нам добре, навряд чи ми будемо так глибоко “копати”. Та все ж...

Детальніше: Як ми будуємо взаємини в колективі

Хто з нас може, не покривиши душею, відповісти на запитання: «Як ви розслабляєтеся» - фразою з відомого анекдоту: «А я не напружуюся»? Таких людей небагато. Як тут не напружуватися, якщо на роботі — завал, вдома — проблеми, в маршрутці на ногу наступили і не тільки... Словом, темп життя такий, що навіть і розслабитися особливо ніколи.

 

Детальніше: За горнятком кави: тест.

Вам підписали залікову, договір чи контракт незвичним цікавим підписом? Чи просто хочеться дізнатися про себе чи іншу людину практично все за дуже короткий проміжок часу? Це цілком реально. Розшифруймо загадковий підпис!

Детальніше: Психологія підпису. Тест