- Деталі
-
Опубліковано: 10 жовтня 2022
-
Перегляди: 2065
Феномен психологічного благополуччя притаманний емоційному здоров’ю людини і служить для покращення загального функціонування організму. Позитивне психологічне благополуччя – це відчуття щастя та добре самопочуття. Люди з психологічним відчуттям благополуччя почуваються щасливими та задоволеними життям.
Чому це важливо?
Дослідження показали, що люди з високим психологічним благополуччям більш імовірно житимуть здоровіше та довше. Вони також будуть насолоджуватися кращою якістю життя. Психологічне благополуччя також пов’язане з меншою кількістю соціальних проблем. Наприклад, дослідження показали, що люди з піднесеним психологічним станом менш схильні займатися злочинною діяльністю або зловживати наркотиками та алкоголем.
Детальніше: Психологічне благополуччя: шлях до щастя (до Всесвітнього дня психічного здоров’я)- Деталі
-
Опубліковано: 15 березня 2021
-
Перегляди: 1988
Сьогодні всі ми опинилися в непростій ситуації. Карантин вплинув і на дітей, і на дорослих, і, навіть, на студентів ;) Ви, напевно, вже сповна відчули його негативні наслідки на собі. Це, насамперед, дискомфорт як за дистанційного, так і за офлайн-навчання. Важливо пам’ятати при цьому, що саме Ваш рівень розвитку здатності до адаптації відіграє важливу роль у нелегкій справі залишатися активними в непростих обставинах.
Детальніше: Адаптація: кар’єра і навчання- Деталі
-
Опубліковано: 28 вересня 2018
-
Перегляди: 8777
Вам підписали залікову, договір чи контракт незвичним цікавим підписом? Чи просто хочеться дізнатися про себе чи іншу людину практично все за дуже короткий проміжок часу? Це цілком реально. Розшифруймо загадковий підпис!
Детальніше: Психологія підпису. Тест- Деталі
-
Опубліковано: 03 листопада 2020
-
Перегляди: 2204
Кожного разу, коли ми відчуваємо себе не дуже комфортно в компанії друзів, серед одногрупників, колег, ми починаємо роздумувати над тим, чому все відбувається саме так, а не інакше.
Звичайно, що коли нам добре, навряд чи ми будемо так глибоко “копати”. Та все ж...
Детальніше: Як ми будуємо взаємини в колективі- Деталі
-
Опубліковано: 28 вересня 2018
-
Перегляди: 5140
Хто з нас може, не покривиши душею, відповісти на запитання: «Як ви розслабляєтеся» - фразою з відомого анекдоту: «А я не напружуюся»? Таких людей небагато. Як тут не напружуватися, якщо на роботі — завал, вдома — проблеми, в маршрутці на ногу наступили і не тільки... Словом, темп життя такий, що навіть і розслабитися особливо ніколи.
Детальніше: За горнятком кави: тест.