uk f


Зустріч зі студентами та викладачами відбудеться 22 жовтня 2018 року (понеділок) о 15:00 в аудиторії №7 головного корпусу.

Парламентар розповість про свою історію успіху та поділиться секретами його досягнення.

Ви зможете відверто поспілкуватись із Народним депутатом України і запитати про те, що вас цікавить!

Будь успішним уже сьогодні! Не втрачай можливості!


11 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, громада Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького молилась біля фігури Пресвятої Богородиці за захисників України.

Детальніше: Пресвятая Богородице, спаси нас!

14 жовтня Україна відзначає одразу чотири свята: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День створення УПА і День захисника України. Усі вони пов’язані між собою і покликані вшановувати героїв, які споконвіку боронили і тепер боронять нашу Вітчизну, віддаючи за неї свої життя.
Ми схиляємо голови перед могилами героїв, віддаючи їм шану, і молимось за здоров’я воїнів, які у цю мить захищають спокій у наших домівках на передовій.

Вітаю з Днем захисника України усіх, хто побував у лавах Української Армії і тих, кому ще належить здійснити свій святий обов’язок. Бажаю вам особистого щастя, сімейного затишку, здоров'я, невичерпної енергії та миру! Хай Покрова Пресвятої Богородиці береже вас і ваші родини!

Ректор університету, професор Володимир Стибель


Нещодавно команда "ЕкоВіват" Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького взяла активну участь у щорічному міжнародному молодіжному фестивалі туристичної пісні «Бабине літо».

Детальніше: Міжнародний молодіжний фестиваль туристичної пісні «Бабине літо»

Дочірні категорії