EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

01

 

 

  1. Розставте пріоритети

Причому зробіть це правильно. Пам'ятайте: є найважливіші задачі, є другорядні, а є ті, які можуть почекати. При цьому друге і третє - не одне й те ж.

  1. Грамотно сформулюйте цілі

Це стосується загальних життєвих цілей: рухайтесь від глобальних до більш дрібних, тоді ви побачите, що на реалізацію одних вам знадобиться дуже багато часу, а інші, які ви збиралися втілювати спочатку, можна і зовсім пропустити. Вибудуйте систему етапів, що ведуть до досягнення ваших великих цілей, - це допоможе відстежувати свій прогрес.

  1. Розпишіть свої плани

Жити за планом — не так одноманітно й нудно, як вам здається. Зрештою ніхто не змушує розписувати все до секунди і точно це виконувати. Просто коли у вас буде список справ перед очима, буде легше зорієнтуватися, з чого почати роботу і в який час якими справами займатися. Хороший варіант — поділити справи на «термінові» і «необов'язкові», а протягом дня, справившись з одними, приступати до виконання інших.

  1. Пам'ятайте: чим більші завдання, тим важче приступити до їх розвязання

У цьому випадку краще поділити увесь обсяг роботи на більш дрібні завдання, тоді буде легше почати їх виконання. Можна навіть почати з найбільш приємних моментів, щоби втягнутися в робочий процес з головою.

  1. Навчіться відмовляти

Вас постійно смикають і відволікають з приводу і без? Звичайно, це не дає змоги нормально виконувати роботу і розвивати ідеї. Тому навчіться говорити «ні», коли вас відволікають.

  1. Слухайте свій організм

«Совам» варто відводити на розв’язання численних або важливих завдань другу половину дня. «Жайворонкам», відповідно, першу. Коли ваш організм готовий до навантаження, тоді й дійте — ефект буде максимальним. Якщо ви — якась дивна пташка, то починайте негайно ;)

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru