EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Слово "Twinning" походить від англійського слова "a twin" – "близнюк" і загалом використовується для опису рівноправного співробітництва.

Twinning - це інструмент інституціональної розбудови і нова форма безпосереднього технічного співробітництва між органами влади держав – членів ЄС та країн-бенефіціарів. Twinning має на меті допомагати країнам-бенефіціарам покращувати та підсилювати адміністративне функціонування органів державної влади, їх структуру, людські ресурси, управлінський потенціал, що має сприяти апроксимації acquis communautaire (законодавство ЄС)

 

Інструмент Twinning містить в собі рамки, які регулюють співпрацю між державним органом (бенефіціаром) та органом-партнером від країни – члена ЄС. Разом вони розробляють та впроваджують проект Twinning в країні-бенефіціарі.

Визначальною рисою проекту Twinning є безпосередній обмін специфічним досвідом у окремо взятій сфері державного регулювання з метою впровадження норм та стандартів ЄС, передачу “ноу-хау” та передової практики між державними органами країн – членів ЄС та їхніми партнерами-бенефіціарами, випрацювання унікального національного досвіду.

28 червня 2022 року за участю представників українських та британських Університетів, Послів України та Великобританії, Адміністрації Президента України відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій  імені Степана Ґжицького та Королівським ветеринарним коледжем (м. Лондон, Великобританія) в рамках твінінг - програми, яка передбачає технічну підтримку, довгострокове партнерство між освітніми установами, академічну мобільність студентів та викладачів, запровадження спільних проєктів та розвиток дослідницького потенціалу ЛНУВМБ ім. С. З. Ґжицького  в умовах війни.

Цей Меморандум про взаєморозуміння є  схвалений Урядом Великої Британії та Офісом Президента України, що сприяє  закріпленню та зміцненню відносин між британським та українським університетами на міжнародному рівні.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru