EN   UA

varta

Детальніше: Оголошення!

Фото 1

20 лютого 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького до 10-ї річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулося кілька заходів. Традиція загальноуніверситетського відзначення дня пам’яті новітніх героїв в історії України триває вже 9 років поспіль.

2

Сьогодні академічна спільнота та студенти Університету розпочали день з поминальної панахиди за загиблими Героями Небесної Сотні та усіма борцями за незалежність України, яку відслужив студентський капелан Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, отець Віталій Караман. 

3

Детальніше: День пам’яті Героїв Небесної Сотні!

5 лютого 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з ініціативи кафедри філософії та педагогіки й організаційного сприяння Відділу соціально-культурного розвитку Університету відбулося урочисте відкриття банерної виставки “Євген Коновалець – легенда нації” Історико-меморіального музею полковника Євгена Коновальця.

1 4

У відкритті виставки взяв участь відомий український історик, громадський діяч, перекладач Іван Сварни́к, який звернувся до університетської спільноти і зазначив, що “рядки національного гімну «душу й тіло ми положим за нашу свободу» якнайбільше стосуються Євгена Коновальця – людини, котра загинула за Українську державу і котра могла змінити хід історії”. Іван Сварни́к коротко охарактеризував постать Євгена Коновальця як політика, інтелігента, просвітянина, військового, державного та громадського діяча. 

Детальніше: Відкриття виставки “Євген Коновалець – легенда нації”