EN   UA

зображення viber 2023 10 06 09 41 50 457

Надзвичайно приємно спостерігати, як наші студенти об’єдналися завдяки британському студентові Вільфу. Нагадаю, що в рамках програми Твінінг Вільф зголосився проводити онлайн бесіди з нашими студентами для вдосконалення розмовної мови. Але результат перевершив мету – наші студенти започаткували практику зустрічей для того, аби ділитись досвідом та знаннями, здобутими в Україні чи за кордоном.

 Перша така зустріч відбулася 6 жовтня 2023 року з ініціативи студентки факультету ветеринарної медицини. Яна Король поділилась досвідом семимісячної практики в клініці Баварії. Для порівняння дівчина також розповіла про стажування в Сумах, різних семінарах в клініках України.

Інтернаціоналізація – це стратегія університету, яка повинна забезпечувати зміцнення позицій та конкурентоспроможності у світовому освітньому та науковому просторі, передбачає комплекс заходів, спрямованих на покращення міжнародного іміджу університету, розвиток наукових та освітніх програм. Інтернаціоналізація вдома – одна із складових стратегії. Робимо кожен свій вклад для розвитку університету!

зображення viber 2023 09 29 13 00 02 258

У рамках співпраці з Королівським ветеринарним коледжем (програма Твінінг) наші студенти та інші учасники освітнього процесу мають можливість спілкуватися з носієм мови – британським студентом. Оскільки Вільф навчається за спеціальністю «Ветеринарна медицина», деякі зустрічі мають саме таку тематику. Зокрема, 27 вересня 2023 року говорили про лікування абсцесів.  Але також з Вільфом можна поспілкуватися на довільні, цікаві для нашої аудиторії теми. Заохочуємо долучатися бажаючих!

Детальніше: Практикуємо англійську разом!!!

зображення viber 2023 09 28 11 18 41 250

Завдяки нашим напрацюванням у напрямку інтернаціоналізації  студентка 2 курсу біолого-технологічного факультету Тетяна Ключковська  взяла участь у літній школа «Стабільний стан природи». Цей захід організував наш незмінний партнер -  Вроцлавський університет природничих наук у рамках програми Інтеракт. 

«Мені дуже сподобалась літня школа. Вона дає можливість завести нові знайомства, покращити рівень англійської мови і відвідати нові місця. Найбільше запала в душу гора Снежка і те, як ми на неї підіймались. Також в нас були гарні умови, смачні сніданки та вечері. Я збагатила свій світогляд і багато чого винесла для себе. З превеликим задоволенням поїхала б ще раз», - каже Тетяна.

Детальніше: Відгук школа Вроцлав

IMG 20230620 WA0021

В період з 11.09 по 22.09 у Варшаві проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М.В. Демчука Ігор Двилюк взяв участь у другій сесії спеціалізованої програми підготовки керівників у ролі ментора у рамках запровадження Всесвітньої програми лабораторного лідерства (ВПЛЛ) на основі концепції «Єдиного здоров’я». Ця програма започаткована у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги за фінансової підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC) і технічної та організаційної підтримки Державної установи «Центр громадського здоров'я МОЗ України» з метою формування та підтримки експертного рівня компетенцій необхідних керівникам для розбудови сталих практик.

Детальніше: Всесвітня програма лабораторного лідерства

зображення viber 2023 09 11 11 58 48 891

Минулого тижня (04.09.2023-08.09.2023) Вроцлавський університет природничих наук (Польща) приймав понад тридцять представників десяти українських університетів у рамках проєкту INTERACT. Делегація нашого університету у складі Ігора Двилюка (проректора з науково-педагогічної роботи), Оксани Палич (начальниці відділу міжнародних зв’язків), професора Василя Стефаника та Михайла Подоляка (завідувача кафедри української та іноземних мов ім. Я. Яреми) взяла участь у всіх заходах, презентаціях, зустрічах та обговореннях, які були спрямовані на інтеграцію з партнерами з України та обмін знаннями та досвідом.

Вроцлавський університет бере участь у транснаціональному альянсі європейських університетів EU GREEN, створеному в рамках програми ERASMUS+ дев’ятьма установами-партнерами з усієї Європи, які сформують один із перших «Університетів майбутнього».

Детальніше: Участь делегації Університету у Вроцлавському тижні персоналу (проєкт ІНТЕРАКТ)

0 02 05 c0cf3e3bebec00f5a6936ffb4b018fa89d01218495309fcaa13b2919d50a3bcf 88eafe4d0c92391d

У результаті плідного діалогу представників Держпродспоживслужби та Сектору оцінки ризиків з європейськими колегами щодо підвищення обізнаності серед молоді з оцінки ризиків та розвитку такої діяльності в Україні, було зарезервовано одне місце для студента факультету ветеринарної медицини ЗВО України для участі у Літній школі UNA EUROPA VPH 2023 (м. Болонья, Італія) у червні 2023 року.

Приємно повідомити, що за результатами відбору, проведеного головним спеціалістом Сектору оцінки ризиків Держпродспоживслужби Катериною Чужакіною серед студентів факультетів ветеринарної медицини України , право участі у проекті було надано студентці 6 курсу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького – Олександрі Двилюк.

Детальніше: Попри складний час ми продовжуємо рухатись вперед та сприяти забезпеченню міжнародної співпраці в...

image 64834411

Ми дуже вдячні нашому Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького та Жешувському університету за можливість взяти участь у такій цікавій програмі навчання Erasmus+. Це був цінний досвід, завдяки якому ми отримали нові знання у своїй галузі, знайшли нові знайомства, підтягнули рівень англійської та польської мов, а також побували у інакшому для нас середовищі, що не менш важливо. Ми отримали багато позитивних емоцій, цікавої практики та пізнавальних лекцій. Нові знайомства – це хороший плюс для нас, до сих пір тримаємо зв‘язок із студентами з різних країн. З викладачами ми також знайшли контакт, і навчання давалось легко, пізнавально та дуже цікаво. Кожна лекція та кожне практичне заняття запам‘яталось, а заходи від програми Erasmus+ у Жешуві були дуже захоплюючі.

Детальніше: ВІДГУК СТУДЕНТОК - УЧАСНИЦЬ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ (ЕРАЗМУС+) ПРО НАВЧАННЯ У ЖЕШІВСЬКОМУ...

image3

Я, Дарія Гнєзділова, студентка 4 курсу Факультету ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького . Завдяки Вроцлавському університету природничих наук і Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, я мала нагоду стати учасницею програми  Research Summer School в Університеті Анже. Літня школа відбувалася на базі Факультету здоров’я Університету Анже з 24 червня по 5 липня 2023 року.

Протягом цих 12 днів ми відвідували лекції про медичні дослідження, практичні заняття з аналізу баз даних та оформлення досліджень. Крім цього, учасники Літньої школи  побували в Центрі симуляції Університету Анже, де вчилися надавати першу домедичну допомогу, проводити інтубацію і вводити внутрішньовенний катетер. Також в нас були соціальні розваги – круїз по річці Мейн, екскурсія містом Анже та пікнік на березі річки.

Окрім цікавої і важливої інформації та практичних навичок, ми отримали багато вражень і мали нагоду спілкування з іншими учасниками програми з різних куточків світу (Єгипет, Філіппіни, Велика Британія, Іспанія, Індія).

Детальніше: Відгук студентки про участь у літній школі в рамках проєкту...

зображення viber 2023 06 07 11 33 01 993

SULAWE (Sustainable Livestock Production and Animal Welfare) ERASMUS-EDU-2022-CBHE

«Стале тваринництво та добробут тварин»

5 червня 2023 року учасники проєкту зустрілись в онлайн режимі для обговорення навчальної програми «Добробут тварин», розроблення якої відповідно до умов проєкту делеговано нашому Університетові.

Програму презентувала доцентка кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука Надія Магрело, після чого відбулась конструктивна дискусія серед учасників зустрічі.

Детальніше: Відбулась робоча зустріч учасників проєкту

зображення viber 2023 05 15 09 56 55 944

Цього квітня мені випала чудова нагода стати учасницею двотижневої програми SPINAKER, «Excellence in clinical science» у Природничому університеті у Вроцлаві. За допомогою цього проєкту була можливість збагатити свої знання у сфері ветеринарної медицини та вдосконалити практичні навички. Під час програми ми мали змогу попрацювати за таким напрямком як хвороби собак і котів. Ми практикувалися на кафедрах репродукції та діагностичної візуалізації. Перший тиждень ми відвідували онлайн лекції, які були проведені на високому рівні одними з найкращих спеціалістів у своїй справі - Євою Станчик та Андреа Мюніх. А вже на другому тижні ми зустрілись у мальовничому Вроцлаві та продовжили там наше навчання, освоюючи теоретичні знання на практиці. Заняття проходили дуже цікаво та насичено. Ми дізнались багато нового та чудово провели час.

Детальніше: Програма SPINAKER

image1

У рамках проєкту Інтеракт 27 квітня 2023 року відбулась перша робоча зустріч представників створеного учасниками Альянсу EUGREEN Кластеру №6 «Проблеми біорізноманіття та функціонування екосистем – оцінка макрорегіону». Координатором співпраці є Університет Естремадури (Іспанія),співкоординатор -  Університет Парми (Італія).

У ході зустрічі, в якій від нашого Університету взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк, сторони обговорили оновлення статусу даного кластера, запланували подальшу роботу та деталізували співпрацю, зокрема в рамках змішаної інтенсивної програми, кураторство над якою взяла пані Анна Посадовська, інституційна координторка Еразмус+ Вроцлавського університету природничих наук. Програма передбачає спільні проєкти, обмін досвідом, дослідницьку діяльність.

Представники зарубіжних партнерів надзвичайно зацікавились тематиками, які вивчаються в нашому університеті, тому співпраця в рамках даного проєкту обіцяє бути довготривалою та плідною.

Детальніше: Зустріч учасників міжнародного кластеру