EN   UA

зображення viber 2023 09 11 11 58 48 891

Минулого тижня (04.09.2023-08.09.2023) Вроцлавський університет природничих наук (Польща) приймав понад тридцять представників десяти українських університетів у рамках проєкту INTERACT. Делегація нашого університету у складі Ігора Двилюка (проректора з науково-педагогічної роботи), Оксани Палич (начальниці відділу міжнародних зв’язків), професора Василя Стефаника та Михайла Подоляка (завідувача кафедри української та іноземних мов ім. Я. Яреми) взяла участь у всіх заходах, презентаціях, зустрічах та обговореннях, які були спрямовані на інтеграцію з партнерами з України та обмін знаннями та досвідом.

Вроцлавський університет бере участь у транснаціональному альянсі європейських університетів EU GREEN, створеному в рамках програми ERASMUS+ дев’ятьма установами-партнерами з усієї Європи, які сформують один із перших «Університетів майбутнього».

Детальніше: Участь делегації Університету у Вроцлавському тижні персоналу (проєкт ІНТЕРАКТ)

0 02 05 c0cf3e3bebec00f5a6936ffb4b018fa89d01218495309fcaa13b2919d50a3bcf 88eafe4d0c92391d

У результаті плідного діалогу представників Держпродспоживслужби та Сектору оцінки ризиків з європейськими колегами щодо підвищення обізнаності серед молоді з оцінки ризиків та розвитку такої діяльності в Україні, було зарезервовано одне місце для студента факультету ветеринарної медицини ЗВО України для участі у Літній школі UNA EUROPA VPH 2023 (м. Болонья, Італія) у червні 2023 року.

Приємно повідомити, що за результатами відбору, проведеного головним спеціалістом Сектору оцінки ризиків Держпродспоживслужби Катериною Чужакіною серед студентів факультетів ветеринарної медицини України , право участі у проекті було надано студентці 6 курсу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького – Олександрі Двилюк.

Детальніше: Попри складний час ми продовжуємо рухатись вперед та сприяти забезпеченню міжнародної співпраці в...

image 64834411

Ми дуже вдячні нашому Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького та Жешувському університету за можливість взяти участь у такій цікавій програмі навчання Erasmus+. Це був цінний досвід, завдяки якому ми отримали нові знання у своїй галузі, знайшли нові знайомства, підтягнули рівень англійської та польської мов, а також побували у інакшому для нас середовищі, що не менш важливо. Ми отримали багато позитивних емоцій, цікавої практики та пізнавальних лекцій. Нові знайомства – це хороший плюс для нас, до сих пір тримаємо зв‘язок із студентами з різних країн. З викладачами ми також знайшли контакт, і навчання давалось легко, пізнавально та дуже цікаво. Кожна лекція та кожне практичне заняття запам‘яталось, а заходи від програми Erasmus+ у Жешуві були дуже захоплюючі.

Детальніше: ВІДГУК СТУДЕНТОК - УЧАСНИЦЬ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ (ЕРАЗМУС+) ПРО НАВЧАННЯ У ЖЕШІВСЬКОМУ...

image3

Я, Дарія Гнєзділова, студентка 4 курсу Факультету ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького . Завдяки Вроцлавському університету природничих наук і Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, я мала нагоду стати учасницею програми  Research Summer School в Університеті Анже. Літня школа відбувалася на базі Факультету здоров’я Університету Анже з 24 червня по 5 липня 2023 року.

Протягом цих 12 днів ми відвідували лекції про медичні дослідження, практичні заняття з аналізу баз даних та оформлення досліджень. Крім цього, учасники Літньої школи  побували в Центрі симуляції Університету Анже, де вчилися надавати першу домедичну допомогу, проводити інтубацію і вводити внутрішньовенний катетер. Також в нас були соціальні розваги – круїз по річці Мейн, екскурсія містом Анже та пікнік на березі річки.

Окрім цікавої і важливої інформації та практичних навичок, ми отримали багато вражень і мали нагоду спілкування з іншими учасниками програми з різних куточків світу (Єгипет, Філіппіни, Велика Британія, Іспанія, Індія).

Детальніше: Відгук студентки про участь у літній школі в рамках проєкту...

зображення viber 2023 06 07 11 33 01 993

SULAWE (Sustainable Livestock Production and Animal Welfare) ERASMUS-EDU-2022-CBHE

«Стале тваринництво та добробут тварин»

5 червня 2023 року учасники проєкту зустрілись в онлайн режимі для обговорення навчальної програми «Добробут тварин», розроблення якої відповідно до умов проєкту делеговано нашому Університетові.

Програму презентувала доцентка кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука Надія Магрело, після чого відбулась конструктивна дискусія серед учасників зустрічі.

Детальніше: Відбулась робоча зустріч учасників проєкту

зображення viber 2023 05 15 09 56 55 944

Цього квітня мені випала чудова нагода стати учасницею двотижневої програми SPINAKER, «Excellence in clinical science» у Природничому університеті у Вроцлаві. За допомогою цього проєкту була можливість збагатити свої знання у сфері ветеринарної медицини та вдосконалити практичні навички. Під час програми ми мали змогу попрацювати за таким напрямком як хвороби собак і котів. Ми практикувалися на кафедрах репродукції та діагностичної візуалізації. Перший тиждень ми відвідували онлайн лекції, які були проведені на високому рівні одними з найкращих спеціалістів у своїй справі - Євою Станчик та Андреа Мюніх. А вже на другому тижні ми зустрілись у мальовничому Вроцлаві та продовжили там наше навчання, освоюючи теоретичні знання на практиці. Заняття проходили дуже цікаво та насичено. Ми дізнались багато нового та чудово провели час.

Детальніше: Програма SPINAKER

image1

У рамках проєкту Інтеракт 27 квітня 2023 року відбулась перша робоча зустріч представників створеного учасниками Альянсу EUGREEN Кластеру №6 «Проблеми біорізноманіття та функціонування екосистем – оцінка макрорегіону». Координатором співпраці є Університет Естремадури (Іспанія),співкоординатор -  Університет Парми (Італія).

У ході зустрічі, в якій від нашого Університету взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк, сторони обговорили оновлення статусу даного кластера, запланували подальшу роботу та деталізували співпрацю, зокрема в рамках змішаної інтенсивної програми, кураторство над якою взяла пані Анна Посадовська, інституційна координторка Еразмус+ Вроцлавського університету природничих наук. Програма передбачає спільні проєкти, обмін досвідом, дослідницьку діяльність.

Представники зарубіжних партнерів надзвичайно зацікавились тематиками, які вивчаються в нашому університеті, тому співпраця в рамках даного проєкту обіцяє бути довготривалою та плідною.

Детальніше: Зустріч учасників міжнародного кластеру

1680852817872138

На початку  весни мені вдалось стати учасницею програми по підвищенню клінічної компетенції серед студентів старших курсів «SPINAKER Program». Темою майже двотижневого навчання були «Хвороби фермерських тварин».

Програма видалась дуже цікавою та пізнавальною. Увесь перший тиждень складали онлайн-лекції на різні теми, і ще кілька днів – практика на одній із молочних ферм Польщі. Я залишилась приємно враженою кількістю корисних знань та навичок, здобутих за цей час. Оскільки свої попередні роки навчання в університеті я більше уваги приділяла вивченню дрібних домашніх тварин, робота з великою рогатою худобою була для мене чимось новим. Тим не менш, матеріал поданий на лекціях, а також усе те, чого навчали студентів під час практики далося легко. Повертаючись додому, я пишалась тим, як сильно виросли мої знання та навички щодо даної теми за такий короткий проміжок часу.

Окремо хочу висловити задоволення програмою відпочинку. Під час частини навчання, що проводилась у Вроцлаві, було організовано кілька зустрічей – між студентами, а також з професорами. Дружня атмосфера сприяла тому, що вивчення нового було цікавим квестом, а не нудним циклом уроків. Складалось враження, що це не відрядження, а коротка відпустка. По завершенню практики для студентів було організовано тури Вроцлавом, місцевим зоопарком, а також екскурсію до замку Ксендж.

Участь у «SPINAKER Program» залишила лише приємні враження. Я щаслива, що мала можливість стати її частиною, розширити свої знання та навички. А тепер ділюсь враженнями і рекомендую спробувати схожий досвід усім своїм знайомим

image001

Як результат напрацювань у рамках проєкту Інтеракт 3 квітня 2023 року відбулась перша робоча зустріч представників створеного учасниками Альянсу EUGREEN Кластеру №5 «Освітні науки для сталого розвитку». В даній групі координаторами є Університет Евори (Португалія) та Університет Євле (Швеція). Від нашого Університету до обговорення низки питань долучились проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Двилюк та завідувач кафедри української та іноземних мов ім. Якима Яреми Михайло Подоляк.

Детальніше: Зустріч учасників міжнародного кластеру

337250386 5986501064773366 1458657108586235981 n

У рамках договору про співпрацю між нашим університетом та Університетом технологічних і природничих наук імені Яна і Енджея Снядецьких відбулась робоча зустріч декана біолого-технологічного факультету доц.  Андрія Бойка та доц. Світлани Попадюк з керівництвом та науково-професорським складом факультету годівлі та біології тварин польського партнера.

У ході візиту, який мав місце з 19 по 25 березня 2023 року, представники обох сторін  обговорили поглиблення співпраці в межах навчально-освітньої програми "Зоофізіотерапія" в напрямку обміну студентів та викладачів, виробничих практик, спільних наукових проектах між працівниками факультетів. Також було закладено підґрунтя для співпраці в рамках Еразмус+ КА1 (академічна мобільність студентів і працівників).

Детальніше: Поглиблення співпраці з Університетом Бидгоща (Польща)

IMG 6397

Участь у стартовій зустрічі від нашого Університету взяли проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука Ігор Двилюк та доцентка цієї кафедри Надія Магрело, відвідавши університеті Нюртінген-Гайслінген (м. Нюртінген, Німеччина).

Проєкт спрямований на  модернізацію освіти у тваринництві відповідно до міжнародних стандартів. Метою є розширити знання, засновані на рішеннях для сталого сільського господарства, добробуту тварин і боротьби зі зміною клімату.

Детальніше: Стартував проєкт SULAWE – ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Стале тваринництво та добробут тварин»