uk f

 

fxt

 Факультет харчових технологій та біотехнології

 

 В.о. декана, доцент  Коваль Галина Михалівна 

Заступник декана, доцент Білик Оксана Ярославівна

 

 


20 вересня 2018 року студенти 3 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом завідувача кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів,доцента Драчук У.Р. і кураторів, доцентів даної кафедри Басараб І.М. і Галуха Б.І. відвідали 25-йфорум видавців у Львові.

Детальніше: Форум видавців-2018:25-й ювілейний книжковий ярмарок у Львові


20 вересня 2018 року студенти 2 курсу факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом в.о. декана ФХТБ Коваль Г.М. і кураторів, доцентів кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів Хромової М.В., Ромашко І.С. відвідали 25 Форум видавців у Львові.

Детальніше: 25 Форум видавців у Львові

18

5 липня 2018 року свято у житті нашого університету, свято у житті факультету харчових технологій та біотехнології, свято у житті випускників та їхніх родин. Випускники завершують навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького.

 

Детальніше: УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ З НАГОДИ ВИПУСКУ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ !