EN   UA

Процедуру реєстрації проходять учні 11 класів, коледжів та випускники минулих років. Під час реєстрації учні або студенти, які здобувають повну загальну середню освіту мають позначити рівень вивчення математики, іноземних мов (профільний рівень або рівень стандарту).

Детальніше: РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО ТРИВАЄ ДО 05 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

Реєстрація здійснюється за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися», що розміщений на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Для реєстрації необхідно підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до  регіонального центру оцінювання якості освіти  (для випускників минулих років).

Детальніше: РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ ТА КОЛЕДЖІВ 01 ЛЮТОГО - 05 БЕРЕЗНЯ 2021 року

23 грудня 2020 року Вченою радою університету затверджено Правила прийому  до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького у 2021 році, що розроблені відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.

Детальніше: ЗАТВЕРДЖЕНО ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА...

У 2021 році вступники на основі повної загальної середньої освіти можуть використовувати результати ЗНО за 2018-2021 роки. За вступу на спеціальності гуманітарного та соціального профілю обов’язковим є складання ЗНО з української мови та літератури, а на інші спеціальності –  тесту з української мови.

Для більшості спеціальностей розширюється перелік предметів ЗНО, що можуть використовуватись як третій конкурсний предмет (на вибір вступника).
Детальніше: ЗАТВЕРДЖЕНО УМОВИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2021 РОЦІ

У 2020 році випускники коледжів, які здобули ОКР молодшого спеціаліста можуть вступити до закладів вищої освіти для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра ветеринарного, медичного або фармацевтичного спрямувань) на перший курс (зі скороченим строком навчання) або на старші курси (у тому числі зі скороченим строком навчання).

Детальніше: ВСТУП випускників коледжів у 2020 році

Створення особистого електронного кабінету вступника та подання заяв в електронній формі відбувається на інтернет-сайті за посиланням: http://ez.osvitavsim.org.ua .

Під час реєстрації вступники для здобуття ступеня бакалавра (магістра ветеринарного або фармацевтичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти зазначають такі дані:

Детальніше: Увага! 01 серпня 2020 року розпочинається реєстрація особистого електронного кабінету вступника!!!
 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13