EN   UA

У 2022 році вступники на основі повної загальної середньої освіти можуть використовувати результати ЗНО 2019, 2020, 2021 або 2022 років. Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які планують здобувати ступінь магістра спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та  212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» повинні представити сертифікати ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова; 2. Біологія або хімія; 3. Математика або фізика.  Також змінилось поєднання конкурсних предметів для спеціальностей галузі знань 22 «Охорона здоров’я»: 1. Українська мова; 2. Математика або біологія; 3. Фізика або хімія. За вступу на спеціальності гуманітарного та соціального профілю обов’язковим є складання ЗНО з української мови і  літератури. З переліком конкурсних предметів для вступників на основі повної загальної середньої освіти можна ознайомитись за посиланням.

Детальніше: ЗАТВЕРДЖЕНО УМОВИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2022 РОЦІ

Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться для випускників бакалаврату, які не склали ЗНО та успішно пройшли процедуру реєстрації в період

з 27 липня до 05 серпня 2021 року.

У день проведення ЄВІ (11 вересня 2021 року) візьміть із собою такі документи:

  1. Оригінал екзаменаційного листка;
  2. Документ, що посвідчує особу, що використовувався під час реєстрації для участі у ЄВІ;
  3. Запрошення-перепустку;
  4. Засоби індивідуального захисту – маску або респіратор.

Запрошення-перепустку роздрукуйте з кабінету учасника ЄВІ.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького оголошено додатковий прийом вступників. Прийом заяв і документів для вступу у магістратуру триватиме до 26 вересня 2021 року.

Детальніше: 11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ (ЗНО з іноземної мови в...

Порядок зарахування вступників на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького у 2021 році:

1. Термін оприлюднення рейтингових списків вступників на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб 10 серпня 2021 року (не пізніше 12.00).

2. Вступники, які отримали рекомендації за кошти фізичних та/або юридичних осіб повинні виконати вимоги до зарахування до 12 серпня 2021 року (18.00).

Детальніше: Порядок зарахування вступників на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних...

Створення електронного кабінету вступника та подання заяв в електронній формі відбувається на інтернет-сайті за посиланням: vstup.edbo.gov.ua. Під час реєстрації вступники для здобуття ступеня бакалавра (магістра ветеринарного або фармацевтичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти, на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра та на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра зазначають такі дані: 

 - адресу електронної пошти, до якої вступник має доступ. На електронну скриньку надійде лист активації для створення особистого кабінету вступника.

Детальніше: УВАГА! З 01 ЛИПНЯ 2021 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ВСТУПНИКА!

Заповніть заяву для участі  у творчому конкурсі. З графіком проведення творчого конкурсу можете ознайомитись за посиланням. Під час реєстрації завантажте копію паспорта, кольорової фотокартки розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами заяви.

 

Детальніше: РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (БАКАЛАВР)

Випускники загальноосвітніх шкіл, а також коледжів, які належать до пільгових категорій і можуть складати іспити, вступні випробування у формі співбесіди - повинні пройти процедуру реєстрації.

Вступники, які можуть складати вступні іспити замість ЗНО:

Screenshot_6.png   особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

Детальніше: УВАГА! 24 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ВСТУПНИКІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ!

В електронних кабінетах учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ)  розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування.

Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому.

Учасникам ЗНО необхідно сформувати та роздрукувати запрошення-перепустку.

Детальніше: УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ НА ЗНО В МАГІСТРАТУРУ!!!