EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Цьогоріч унаслідок повномасштабного вторгнення російських військ на територію України та нищівних руйнувань у багатьох наших містах налагоджена система вступу до вищих навчальних закладів освіти опинилася під загрозою. Відповідаючи на виклики часу та шукаючи оптимального вирішення ситуації, що склалася, Міністерство освіти та науки України презентувало нові умови вступної кампанії 2022.

«У зв’язку з війною неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Зараз для нас важливо зберегти студентський контингент, який є національним та інтелектуальним потенціалом України. Ми маємо стимулювати до навчання саме в нашій державі, навіть у такий скрутний для всіх час. Тож необхідно створити доступні та безпечні умови для цьогорічних вступників. Саме тому ми напрацювали дещо іншу модель: цьогоріч буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.
Національний мультипредметний тест відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів: українська мова, математика, історія України. Результати тесту будуть оголошені одразу після його закінчення. Для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок. Передбачено проведення основних, спеціальних і додаткових сесій екзаменування.
Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту, мотиваційний лист та заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.
Велика увага цьогоріч приділятиметься саме мотиваційному листу, адже, як стверджує міністерство, – це краща практика світових університетів. Лист можливо буде подавати через ЄДЕБО. Основна мета – рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом, які претендують на бюджет, та основа для рейтингування вступу на контракт.
Для вступу на спеціальності з творчим конкурсом єдиною умовою вступу є творчий конкурс.
Інші спеціальності на бюджет, спеціальність 035 (крім української та кримськотатарської мови і літератури, фольклористики) і галузі 05, 06, 07, 08, 22, 24, 28, 29 на контракт – НМТ.
Спеціальності (крім 05, 06, 07, 08, 22, 24, 28, 29, 035) на контракт – мотиваційний лист.
Для вступу на основі молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра потрібно дві предметні оцінки ЗНО 2019-2021 або НМТ 2022 року.
Для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра передбачається проведення спрощених аналогів ЄВІ, ЄФВВ – магістерського комплексного тесту (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей, які будуть проводитись подібно до НМТ. Для інших спеціальностей вступ відбуватиметься за результатами фахового іспиту в закладі освіти.

Отже, спеціальності «Право» та «Міжнародне право» – магістерський комплексний тест.
Спеціальності галузей знань 05, 06, 07, 28, 29 (крім «Міжнародного права») – магістерський тест навчальної компетентності та фаховий іспит у закладі освіти.
Інші спеціальності – фаховий іспит у закладі освіти на бюджетні місця, мотиваційний лист – на контракт.
Адресне розміщення бюджетних місць, широкий конкурс, відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції, вступ для здобуття другої освіти, подання 5 заяв на бюджетні місця та до 20 заяв у загальному обсязі тощо залишаються незмінними. Більш докладно все буде описано в нових нормативних документах разом зі строками проведення вступної кампанії. Строки вступної кампанії можуть змінюватись у разі несприятливої безпекової ситуації.

З нетерпінням чекаємо абітурієнтів у нашому університеті!

Все буде Україна!!!

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru