EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Головна мета створення підрозділу сприяння працевлаштуванню студентів і  випускників ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького. 


Основна робота, яку виконує підрозділ: 

-    Періодичне оновлення єдиної бази даних "Потенційні роботодавці". 
-    Систематичне вивчення, аналіз і прогнозування ринку праці. 
-    Налагодження зворотних зв'язків з роботодавцями; якісне співробітництво з постійними замовниками на випускників. 
-    Постійне ознайомлення студентів старших курсів університету з сучасним ринком праці та вимогами роботодавців до молодим спеціалістам при працевлаштуванні. 
-    Ведення якісної і кількісної статистики працевлаштування випускників університету. 
-    Пошук і впровадження нових форм співпраці з роботодавцями (щорічне проведення Ярмарків вакансій, презентацій-зустрічей представників підприємств, організацій та установ для студентів старших курсів Університету тощо). 

Підрозділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників почав свою роботу в березні 2011 року.

За невеликий час свого існування співробітники підрозділу створили єдину базу даних "Потенційних роботодавців", яка містить інформацію про підприємства, установи і організації, які працевлаштували випускників Університету. 

24 травня 2011 підрозділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників виступив організатором проведення першого "Ярмарку вакансій економічних професій – 2011", в якому взяли участь представники 22 вітчизняних і міжнародних підприємств, організацій і фірм, а також Львівський обласний та міський центри зайнятості. Студенти і випускники Університету отримали можливість ознайомитися з сучасним ринком праці та вимогами роботодавців до молодих фахівців при прийомі на роботу. Роботодавці пропонували студентам і випускникам Університету реальні вакансії і місця проходження виробничої / переддипломної практики з майбутнім працевлаштуванням.

Співробітники підрозділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників разом із деканатами систематично проводять роботу щодо встановлення зворотних зв'язків як з випускниками , так і з роботодавцями.

Підрозділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників приймає від роботодавців інформацію про існуючі вакансії (у вигляді письмової Заявки на спеціаліста або телефонного повідомлення) та надає цю інформацію деканатам для подальшої роботи. Також вся інформація про вакансії розміщується на стенді  підрозділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників  в друкованому вигляді та на сайті з працевлаштування в електронному вигляді.

Для всіх студентів університету систематично проводяться семінари, тренінги, консультації (у тому числі - індивідуальні) щодо самостійного пошуку роботи, правил написання резюме, правил проведення успішних співбесід з роботодавцями і т.п.Адреса підрозділу навчальної і виробничої практик та сприяння працевлаштуванню випускників ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького: 
79010,  м. Львів,
вул. Пекарська, 50, 2 пов., 209 кімн.
Тел.: (032) 239-26-47, 097 504-23-80
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru