EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1 курс,  "Біотехнології та біоінженерія"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Контарева Крістіна Геннадіївна

1

89,30

2

Шлапак Ірина Русланівна

1

86,81

3

Демчук Ольга Сергіївна

1

86,39

4

Щеголєва Тетяна Олександрівна

1

86,13

5

Злобіна Анастасія Андріївна

1

85,92

6

Мельник Катерина Петрівна

2

84,66

7

Попач Ірина Анатоліївна

2

84,29

8

Пилипчук Ганна Миколаївна

1

83,13

9

Маковей Роман Зеновійовмч

1

81,12

10

Дикало Каріна Богданівна

2

81,07

11

Гуменюк Анна Олександрівна

2

80,06

12

Козак Діана Ігорівна

2

79,48

13

Войтецька Марія Юріївна

2

77,11

14

Джаврук Софія Василівна

1

73,67

15

Крутикова Надія Ігорівна

2

72,94

16

Молнар Крістіна Золтанівна

1

67,93

17

Хакімова Діана Азімівна

2

67,66

18

Гоцанюк Агафія -Богдана Володимирівна

1

67,45

19

Шевня Валерія Сергіївна

2

67,45

20

Сокол Анастасія

2

64,60

21

Крупач Роман Миколайович

2

63,12

22

Дингес Олександр Марянович

1

62,75

23

Баландюк Віталій Юрійович

1

62,07

24

Куцина Віктор Михайлович

2

59,80

1 курс, спеціальність "Харчові технології" (скорочена програма)

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Добровольський Олександр Володимирович

4

90,82

2

Гвоздінський Юрій Християнович

3

87,08

3

Герега Юлія Русланівна

4

87,08

4

Мінькач Дмитро Сергійович

4

86,13

5

Ферко Василь Олегович

3

85,50

6

Гринюк Христина Михайлівна

4

85,50

7

Маланчук Наталія Володимирівна

4

84,55

8

Петрик Микола Миколайович

3

82,97

9

Дорота Орест Васильович

3

81,95

10

Якубляк Юлія Романівна

3

81,07

11

Хімко Тетяна Петрівна

4

79,17

12

Куровець  Сокульська Лілія Богданівна

3

78,53

13

Шіц Рстислав Олегович

2

74,73

14

Полот Володимир Васильович

4

71,88

15

Пілецька Ірина Ярославівна

4

71,57

16

Збирко Андрій Миколайович

3

71,25

17

Озарко Марян Васильович

4

70,62

18

Красун Віктор Івановч

3

59,85

19

Петрик Ірина Володимирівна

4

59,85

20

Винничак Марян Володимирович

3

59,53

21

Романів Роман Ростиславович

4

59,53

22

Калиняк Ірина Володимирівна

4

59,53

23

Оксюковський Роман Ігорович

4

57,95

24

Стасів Назарій Андрійович

4

57,63

25

Чапляк Тарас Андрійович

4

57,63

26

Фурманевич Надія Ярославівна

4

57,00

1 курс, спеціальність "Харчові технології"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Войтик Уляна Петрівна

1

87,51

2

Дубинська Анастасія Володимирівна

2

87,44

3

Ткачук Уляна Сергіївна

1

84,97

4

Грушаник Юрій Ігорович

1

84,50

5

Гризак Артур Сергійович

2

83,92

6

Гуменецький Марко Миронович

2

83,28

7

Теслюк Тетяна Геннадіївна

2

79,54

8

Гординська Юлія-Ірина Богданівна

1

78,63

9

Дженджелюк Надія Миколаївна

2

78,02

10

Коліщак Ганна- Карлоліна Миколаївна

1

76,58

11

Устіянич Катерина Ігорівна

2

75,49

12

Горін Володимир Володимирович

1

75,28

13

Козак Олексій Володимирович

2

73,04

14

Дячук ОлександраВолодимирівна

1

72,62

15

Вакульчик ДенисМихайлович

2

71,14

16

Толочко Данута Михайлівна

2

71,09

17

Глущук Андрій Валерійович

2

70,93

18

Возняк Уляна Миколаївна

2

70,29

19

Вальків Максим Васильович

1

68,98

20

Наливайко Владислав Анатолійович

1

67,08

21

Поповняк Андрій Михайлович

1

66,82

22

Мирка Ольга Іванівна

1

65,92

23

Мартин Руслана Євгенівна

1

65,50

24

Долженко Юлія Олександрівна

1

63,86

25

Назарук Костянти Васильович

1

62,38

26

Волошинський Ігор Володимирович

2

57,92

2 курс, спеціальність "Біотехнології та біоінженерія"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Пігур Анна Романівна

1

85,74

2

Ткачук Наталія Петрівна

2

84,46

3

Сенчук Назар Володимирович

2

83,18

4

Лотоцька Зоряна Володимирівна

1

83,13

5

Фуртак Фікторія

1

82,89

6

Бондаренко Софія Олександрівна

1

79,61

7

Цинко Роман Олександрович

2

73,15

8

Михайлов Андрій Сергійович

1

72,54

9

Рудник Діана-Єлизавета Володимирівна

2

71,35

10

Калашнік Іванна Володимирівна

1

70,78

11

Федорів Анастасія Степанівна

2

69,59

12

Ренкас Віктор Олександрович

2

69,35

13

Мельничук Аліна Олександрівна

1

67,45

14

Данилюк Соломія Василівна

1

65,08

15

Ромасенко Костянтин Анатолійович

2

64,36

16

Шарій Андрій Андрійович

2

64,36

17

Шатілова Валерія Анатоліївна

2

63,89

2 курс, спеціальність "Харчові технології" (скорочена програма)

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Дубина Валентина Василівна

2

89,82

2

Ковальська Карина Володимирівна

2

87,64

3

Коник Руслан Назарович

1

87,40

4

Цапай Ігор Васильович

3

86,17

5

Походжай Любов Ярославівна

1

86,08

6

Фарина Юрій Васильович

2

85,68

7

Павлович Христина Миколаївна

1

85,50

8

Голубев Валентин Юрійович

2

81,23

9

Кедрук Ольга Вадимівна

1

81,17

10

Вірт Василь Михайлович

1

80,16

11

Коваленко Вадим Сергійович

2

79,92

12

Дідур Вікторія Василівна

2

78,91

13

Чавкін Дмитро Валерійович

1

78,08

14

Пришляк Володимир Володимирович

1

76,48

15

Лазаришин Богдан Анатолійович

2

72,91

16

Давидяк Олег Миколайович

1

71,67

17

Дурис Марюш-Юліан Лешикович

1

65,25

18

Цикалюк Володимир Степанович

1

64,42

19

Прокопюк Роман Ярославович

2

62,23

20

Ковальчук Любомир Володимирович

2

60,27

21

Пахолків Богдан Іванович

2

60,27

2 курс, спеціальність "Харчові технології"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Щур Марта Іванівна

1

92,73

2

Лихошерст Олександра Павлівна

1

91,26

3

Шалаєва Анастасія Олександрівна

1

90,79

4

Павліш Роксолана Василівна

1

87,48

5

Воськало Вероніка Андріївна

1

83,57

6

Тодорова Анастасія Федорівна

1

81,61

7

Костів Володимир Володимирович

1

80,85

8

Мироненко Назар Вікторович

1

76,29

9

Мирош Руслан Юрійович

1

73,39

10

Каманчі Євген Сергійович

1

71,63

12

Карига Артур Леонідович

1

70,63

3 курс, спеціальність "Біотехнології та біоінженерія"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Дорошенко Катерина Леонідівна

1

96,83

2

Стулішенко Микола Сергійович

2

96,74

3

Горпелюк Леся Юріївна

1

93,92

4

Волошина Наталія Миколаївна

1

86,04

5

Зозуля  Олена Миколаївна

1

85,78

6

Ляхович Андрій Ігорович

2

84,97

7

Макарук Ірина Олександрівна

2

83,88

8

Кокун Вікторія Вікторівна

1

82,16

9

Маленко Анна Євгенівна

2

79,94

10

Шапайчук Юлія Олегівна

2

77,72

11

Кошиковська Марта Михайлівна

2

77,45

12

Кустрьо Маріанна Віталіївна

2

71,39

13

Буксанчук Іван Васильович

1

65,96

14

Голобуд Святослав Богданович

1

63,06

15

Домбровський Юрій Іванович

1

59,71

3 курс, спеціальність "Харчові технології"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Іванів Мирослава Володимирівна

2

93,27

2

Мануйлик Наталія Тарасівна

2

92,10

3

Мілованова Анастасія Олександрівна

2

89,46

4

Пінтоха Соломія - Марія Ярославівна

1

89,27

5

Цьолка Хримтина Володимирівна

2

88,89

6

Ткачик Діана Володимирівна

1

84,87

7

Хоменко Марія Олегівна

1

83,22

8

Богатир Дарія Романівна

2

82,40

9

Пухнатий Василь Васильович

2

73,20

10

Мартин Іван Ігорович

1

65,61

11

Антонів Микола Ярославович

1

63,40

12

Николайчук Михайло Валерійович

1

63,21

4 курс, спеціальність "Біотехнології та біоінженерія"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Дяків Марія Володимирівна

1

84,79

2

Стадник Діана Михайлівна

1

82,51

3

Іванців Оксана Василівна

1

82,04

4

Саміло Юлія Ігорівна

1

81,16

5

Сафарова Світлана Джамшедівна

1

70,30

6

Верхоляк Миколай-Любомир Богданович

1

65,41

7

Палцан Ірина Петрівна

1

64,60

4 курс, спеціальність "Харчові технології"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Петролюк Марта Олександрівна

1

91,75

2

Матвійчук Марта Богданівна

1

91,65

3

Стебельська Марта Василівна

1

91,30

4

Сенченко Олександр Дмитрович

2

90,30

5

Козловець Максим Олександрович

2

90,20

6

Сах Богдан Пертович

1

86,45

7

Заяц Татяна Іванівна

2

85,90

8

Гейко Наталія Ярославівна

1

85,70

9

Гейник Сергій Васильович

1

81,55

10

Фікташ Ігор Богданович

1

72,85

11

Мураль Ольга Володимирівна

1

71,60

12

Пушка Тарас Володимирович

1

64,90

13

Вовк Богдан Васильович

1

63,05

14

Турчаніна Катерина Валеріївна

1

62,00

15

Науменко Андрейко  Гання Ігорівна

1

61,80

16

Дудко Владислав Ростиславович

2

58,50

Магістри 1 курс, "Біотехнології та біоінженерія"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Пшонюк Богдан Васильович

1

88,50

2

Чорній Соломія Володимирівна

1

88,20

3

Грудень Сніжана Богданівна

1

87,00

4

Хужакулова Софія Фуркатдеківна

1

80,30

5

Росоловська Софія Юріївна

1

77,60

6

Хімяк Роиан Богданович

1

77,10

7

Фарима Ліля Володимирівна

1

76,20

8

Ясінська Маряна Василівна

1

74,10

9

Баран Катерина Ярославівна

1

72,50

10

Максимишин Марта Володимирівна

1

71,30

11

Олексин Роман Миколайович

1

69,65

12

Галамай Наталія Андріївна

1

68,15

Магістри 1 курс, "Технології жирів і жирозамінників"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Сиротнський Ярослав Сергійович

1

83,55

2

Гуль Назар Ярославович

2

77,81

3

Грицьків Тарас Сергійович

1

66,09

Магістри 1 курс, "Технології зберігання, консервування та переробки молока"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Юрчук Анна Василівна

1

90,80

2

Оверко Денис Валерійович

1

87,99

3

Шологін Богдан Ярославович

1

84,50

4

Кобернюк Володимир Михайлович

1

83,65

5

Єреміца Надія Андріївна

2

82,03

6

Дяків Василь Володимирович

1

76,63

7

Александров Володимир Ростиславович

1

76,54

8

Дудак Богдан Сергійович

1

73,74

9

Швець Владислав Сергійович

2

71,57

10

Берізко Олена Володимирівна

2

70,84

11

Зелений Юрій Михайлович

2

70,75

12

Торченюк Віталій  Леонідович

1

69,21

13

Яцишин Софя Михайлівна

2

67,86

Магістри 1 курс, "Технології зберігання, консервування та переробки м'яса"

№ п/п

ПІБ

Підгрупа

БАЛ

1

Кривошея Вікторія Вікторівна

1

88,35

2

Герез Наталія Олександрівна

1

87,94

3

Білецький Остап Андрійович

2

88,72

4

Гарасим Христина Ярославівна

1

88,00

5

Палюх Галина Володимирівна

2

85,86

6

Табачнюк Діана Віталіївна

1

85,64

7

Горощук Анна Юріївна

2

85,64

8

Мартин Назар Ігорович

1

82,42

9

Мельничук Роман Юрійович

2

81,07

10

Кожушина Олександра  Володимирівна

2

78,44

11

Третяк Ігор-Святослав Ігорович

1

78,26

12

Шулевська Наталія Володимирівна

2

77,63

13

Білецький Любомир Васильович

2

77,45

14

Кривко Володимир Андрійович

2

76,32

15

Соломонко Віктор Андрійович

1

75,91

16

Троцишин Дмитро Васильович

2

75,00

17

Вороновська Катерина Володимирівна

2

74,05

18

Міщенко Олег Костянтинович

2

74,01

19

Ганусей Маркіян Русланович

1

68,35

20

Лаянеметс Вікторія Ігорівна

2

64,60

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru