EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

001

Розпочалась реєстрація осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ). Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію  здійснює приймальна комісія за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.

Консультацію можна отримати електронною поштою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 або телефоном

(032)2392613

0970633512

Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом.

 

  1. Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:
  • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном, у якому бажають пройти ЄФВВ та/або ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ та назву(-и) ЄФВВ (педагогіка та психологія, психологія та соціологія, економіка та міжнародна економіки, облік та фінанси, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, інформаційні технології). Для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

  1. Надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії  або фотокопії реєстраційних документів.
  1. Отримати скановану копію екзаменаційного листка.

У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Для вступу на будь-яку спеціальність (незалежно від форми навчання ー очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо) потрібно складати ЄВІ. 

У 2024 році для допуску до вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ) (результат блоку з іноземної мови не менше 130 балів).

Наголошуємо, що вступникам, які вже здобули ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (друга вища освіта) і планують вступати на спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, 051 Економіка, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право, 242 Туризм і рекреація, 281 Публічне управління та адміністрування необхідно скласти ЄВІ та ЄФВВ з відповідних предметних тестів.

 

ПЕРЕЛІК

предметних тестів єдиного вступного фахового випробування в розрізі спеціальностей

Код

Назва спеціальності

Назва освітньої програми

Єдине фахове вступне випробування

011

Освітні, педагогічні науки

Освітні, педагогічні науки

предметний тест з педагогіки та психології

051

Економіка

Економіка довкілля і природніх ресурсів

предметний тест з економіки та міжнародної економіки

073

Менеджмент

Менеджмент організацій і адміністрування

предметний тест з управління та адміністрування

Менеджмент ІТ-сфери

075

Маркетинг

Маркетинг

предметний тест з управління та адміністрування

081

Право

Право

предметний тест з права га міжнародного права

242

Туризм і рекреація

Туризм

один з предметних тестів на вибір вступника

281

Публічне управління та адміністрування

Публічне управління та адміністрування

один з предметних тестів на вибір вступника

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru