Міністерство освіти і науки України розробило інфографіки для роз’яснення особливостей вступної кампанії 2022 року.
Для осіб, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти замість традиційного ЗНО запроваджено складання національного мультипредметного тесту (НМТ), результати якого необхідні для участі в конкурсі на бюджетні (усі спеціальності), а також на контрактні місця для медичних та кон’юнктурних спеціальностей (в нашому Університеті – це спеціальності 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 081 «Право», 226 «Фармація, промислова фармація», 227 «Фізична терапія, ерготерапія», 242 «Туризм»).
Щоб вступити на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» замість НМТ передбачено проведення творчого конкурсу в Університеті.
Національний мультипредметний тест (НМТ) відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України).