EN   UA

2 та 7 березня, студентські капелани – о. Ігор Хомічак, о. Роман Довгань та о.д-н Віталій Караман – представили діяльність Центру студентського капеланства студентам 1-2 курсів нашого університету. Духовні отці розповіли про те, чим займається Центр, де можна зустрітись із капеланами і які зустрічі зараз актуальні. Окрім того, студенти дізналися про християнсько-патріотичні табори для студентів ЗВО Львова.

Детальніше: Презентаційна зустріч Центру студентського капеланства ЛА УГКЦ із студентами ЛНУВМБ імені...

Щорічно в університеті відбувається Фестиваль художньої творчості талановитих студентів 1–го курсу «Нові таланти університету». Одним із завдань Фестивалю є виявлення обдарованих студентів першокурсників. Цьогоріч у Фестивалі взяли участь 72 учасники. Були представлені твори вокального, інструментального жанрів, художнього слова, авторської поезії та авторської пісні, хореографії, образотворчого мистецтва і сучасної народної творчості. Студентству була запропонована головна тема фестивалю – «Працюємо на перемогу України!». Потрібно відзначити новий підхід до підбору творів для виконання, а також інше сприйняття слухачів того, що відбувалось на сцені. Патріотизмом і любов’ю до України, глибокою шаною і вдячністю Захисникам України були пронизані усі художні номери. Трепетною була тиша у наповненій глядачами актовій залі. Війна змінила погляди і вподобання нашої молоді.

Детальніше: Талановиті студенти першого курсу отримали нагороди за участь у Фестивалі «Нові таланти...

20 лютого, в Україні уже вдев`яте відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
9 років тому під час Революції гідності почалися масові вбивства в середмісті Києва. 18 лютого - штурм Майдану, підпал Будинку профспілок. В ніч проти 19лютого ненажерливе створіння янукович наказує оголосити спецоперацію з метою зачищення Майдану. Водночас в помпових рушницях, які передбачені для пострілів гумовими кулями, - тодішні правоохоронці використовували вбивчі мисливські набої. Два дні спецпризначенці намагалися прорвати оборону Майдану, а вже зранку 20 лютого несподівано почали відступати по вулиці Інститутській.

Детальніше: День пам'яті Героїв Небесної Сотні - це нагадування про високу ціну свободи й про цінності, за які...

5 лютого 2023 року попрощалися з колядою в одному зі студентських осередків - Храмі Пресвятої Трійці. Після спільної молитви за студентів та викладачів університету, яка відбувається щовечора о 18.00 годині, всіх присутніх звеселяли колядою 2 студентські колективи - квінтет "Misericordia" і хор студентського капеланства "Натхненні".

Детальніше: Розколяда у Храмі Пресвятої Трійці!