EN   UA

01

КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович 

 

1

Нещодавно гостею в Університеті була Ганна Горакова, лікар ветеринарної медицини, Віце-президент Чеської Палати лікарів ветеринарної медицини.
Моє знайомство з Ганною Гораковою відбулося на засіданні Вишеградської групи вет, де я доповідала про реальний стан речей у прифронтових зонах Харкова щодо контролю популяції вуличних тварин у межах проєкту “Безпечна країна” та небезпеки поширення сказу. І ось сьогодні Ганна з черговою гуманітарною допомогою у Львові. Впродовж цілого дня робить розсилку потребуючим (цивільні, шпиталі та лікарі ветеринарної медицини) на Новій пошті та, попри втому, знаходить час, щоб зустрітись і поділитися досвідом щодо освіти та роботи Палати у Чеській Республіці, можливостей долучитися до кампанії контролю популяції тварин у Харківській області.

Детальніше: Чому ми допомагаємо Україні? Чеська Палата лікарів ветеринарної медицини разом із лікарями...

Screenshot 2

Детальніше: Оголошення

20240405 130307

Любите природу? Цікавитеся рослинами? Тоді вам знайоме поняття гербаризації – процесу збору, сушіння та систематизації рослин для наукових цілей. Але чому ж це так важливо для студентів? Давайте розберемося разом!

Детальніше: Підготовка до навчальної практики

 Stray animals ESCCAP

4 квітня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася чергова гостьова лекція, яку організувала кафедра фармакології та токсикології. Цього разу гостею у нашому Університеті була Катерина Слівінська, кандидат біологічних наук, секретар ГО ESCCAP Ukraine.

Катерина Слівінська розповіла про діяльність ESCCAP UA.

Детальніше: Європейські стандарти ветеринарної паразитології вже в Україні

Коли робиш те, що любиш – отримуєш не лише добрі результати, але нові взаємодії та вектори руху.
Проєкт VetHeritage закінчився у 2023 році, проте продовжує привертати увагу академічного товариства, науковців та студентів, ветеринарних лікарів України, Польщі та інших країн Європи, спільноти гідів Львова до академічної історії ветеринарної освіти та науки. А сьогодні гостями у нашому Університеті є команда газети “Kurier Galicyjski” журналіст Констянтин Жавага та оператор Ігор Ревага.
Підсумкова зустріч в Косові щодо успішно реалізованих проєктів та розмови в кулуарах про проєкти викликали жвавий інтерес до історії нашого Університету, яка переплітається з життєвими історіями професорів – цікавими, детективними, а іноді трагічними; глобальними змінами на політичній карті Львова, важкими умовами праці та мотивацією людей до своєї справи.

Детальніше: Польське телебачення на факультеті ветеринарної медицини. Що ж такого цікавого досліджували...

 20240325 154312 1

У сучасному світі, де технології та промисловість постійно розвиваються, зростає ризик виникнення ситуацій, пов’язаних із отруєннями. Відповідно, розуміння та ефективне управління такими ситуаціями стає важливим аспектом для фахівців у галузі ветеринарної медицини. У цьому контексті підготовка та видання навчально-методичної літератури для студентів є вкрай важливою. З цією метою на кафедрі фармакології та токсикології доценти Наталія Слободюк та Христина Леськів розробили курс лекцій з дисципліни “Ветеринарна токсикологія” для здобувачів другого рівня освіти (магістерського) за спеціальністю 211 “Ветеринарна медицина”.

Детальніше: Навчально-методична література на кафедрі фармакології та токсикології ЛНУВМБ імені С. З....