EN   UA

01

КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович 

 

зображення viber 2024 06 20 16 55 58 269

26 червня 2024 року о 10.00 відбудеться капіталізаційний захід для бенефіціарів проєктів Програми «Прикордоння ‒ наш спільний дім», реалізованих на польсько-українському прикордонні у фінансовій перспективі Європейського союзу 2014–2020.

Запрошуємо також відвідати інтерактивний простір – ярмарок проєктів, який розпочинає свою роботу о 15.00. Тут ви можете ознайомитись з соломоплетінням, створенням ляльки-мотанки та яворівської іграшки, виробами з воску та сирними кониками, віртуальними мандрівками та народними танцями, мистецтвом на кінчиках пальців і, звичайно, з ветеринарією, яка може трансформуватися у мистецтво.

Детальніше: Проєкт «Прикордоння ‒ наш спільний дім»

409 50 70

Навчальна практика “Лікарські та отруйні рослини” на факультеті ветеринарної медицини зі спеціальності “Ветеринарна медицина. Ветеринарна фармацевтична справа” відбулася на кафедрі фармакології та токсикології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Базою практики були: кафедра, територія Університету, парки й аптеки міста Львова та смт Східниця Львівської області Дрогобицького району. Відповідно до робочої програми практики студенти виконали великий обсяг роботи у різний час.

Детальніше: Весело, цікаво, пізнавально: нові підходи до навчальної практики “Лікарські та отруйні рослини”

1

У межах акції “Війна очима лікаря ветеринарної медицини” на кафедрі фармакології та токсикології відбувся майстер-клас з арт-хілінгу.

У контексті війни арт-хілінг набуває особливого значення, оскільки може бути ефективним засобом для подолання психологічних травм та емоційного стресу, пов’язаних із війною. Для студентів, що вивчають ветеринарну медицину арт-хілінг може допомогти не лише у збереженні власного ментального здоров’я, але й у розвитку емпатії та чутливості до стану тварин, які також можуть страждати від наслідків війни.

Детальніше: Рятівне мистецтво для студентів факультету ветеринарної медицини

20240520 131012

16–17 травня відбулася конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького”, на якій гуртківці кафедри фармакології та токсикології представили свої роботи на конференції. Усі доповіді були цікавими, теми актуальними та найголовніше студенти отримали задоволення як від проведення власних досліджень, так і від виступу для широкої аудиторії професорсько-викладацького складу та своїх одногрупників. Участь у конференції значно збагачує навчальний та професійний досвід студента, а також сприяє його подальшому розвитку в обраній галузі.

Детальніше: Конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини...

1

Три роки і кардинальні зміни. Більше двох років війни і велика мотивація. Знайомство з керівництвом та працівниками ЛНТУ відбулося під час міжнародної конференції. Уже в’їзд на територію Університету викликав здивування: сучасний фасад будівлі, бруківка з розміткою для пішоходів, роверистів та автомобілів, відпочинкова зона з великою кількістю креативних лавок. Вхід у головний корпус світлий та сучасний: своїм дизайном так і заманює; багато студентів, легкий шум у повітрі від розмов та сміху. Одним словом студентське розмірене життя з діалогами та робочими моментами за кожними скляними дверима. Сучасний ремонт вражає та будить уяву – тут зроблено з думкою про працівників та студентів.

Детальніше: Рефлексії: як Університет може змінити своє обличчя за три роки на прикладі Луцького...

Screenshot 1

Про кафедру фармакології та токсикології факультету ветеринарної медицини нашого Університету розмовляли у Малверні (Велика Британія) – штаб-квартирі провідних європейських ветеринарних паразитологів і фахівців у сфері охорони здоров’я.

Детальніше: Про нас у Великій Британії