EN   UA

ScreenКАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

 

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

контакти:

телефон: (032)2392669

e-mail: epizootology@lvet.edu.ua

facebook

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

DSC 0136КУРТЯК БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ – завідувач кафедри епізоотології, доктор ветеринарних наук, професор, заслужений працівник ветеринарної медицини України.

Освіта: вища, у 1964 році вступив до Судововишнянського  ветеринарного технікуму, а після  служби в армії у 1970 році став студентом ветеринарного факультету Львівського зооветеринарного  інституту і закінчив  його з відзнакою у 1975 році. Під керівництвом професора Яновича В.Г. у 1992 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата біологічних наук (КН № 000756), у 2006 році – докторську на тему «Особливості обміну речовин в організмі корів у передродовий і післяродовий періоди та роль вітамінів A, D, E і Селену в його корекції» за спеціальністю – біохімія 03.00.04 на здобуття наукового ступеня доктора ветеринарних наук (ДД №005397).

Кар’єра: Працював десять років головним ветеринарним лікарем колективного господарства в селі Жовтанці на Львівщині, на початку 1980-х  років – на посаді голови правління колективного господарства  в селі Желдець Кам’янко- Бузького району. З 1989 року – генеральний директор АПК «Карпати», начальник управління сільського господарства і продовольства Кам’янко-Бузького району. У 1995 – 1997 роках – начальник головного управління сільського господарства і продовольства Львівської ОДА, з 1997 по серпень 2010 року – головний державний інспектор ветеринарної медицини та начальник головного управління ветеринарної медицини у Львівській області. Працюючи на виробництві ще з часів закінчення університету тісно співпрацював з Інститутом біології тварин НААН. За вагомий внесок у розвиток ветеринарної науки і практики та участь у громадсько-політичному житті краю, виховання молоді в дусі патріотизму професор Куртяк Б.М. нагороджений урядовими нагородами й відзнаками. У серпні 2009 року Указом Президента України присвоєно почесне звання – заслужений працівник ветеринарної медицини України, у березні 2019 року – вчене звання професора кафедри епізоотології (АП № 000913). Від серпня 2010 року завідує кафедрою епізоотології ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького. Під керівництвом д.вет.н. Куртяка Богдана Михайловича захистили кандидатські дисертаційні роботи 7 аспірантів.

Коло наукових інтересів: біохімія, імунологія, добробут, здоров'я тварин та заходи щодо запобігання захворювань, мікробіологія, фізіологія, історія.

Основні наукові та навчально-методичні праці: автор та співавтор понад 120 наукових праць, серед яких є 2 монографії, у тому числі  понад  20  методичних і практичних рекомендацій, 2 посібники, 4 патенти, 90 статей в періодичних виданнях, зокрема 2 статті, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science.

Підвищення кваліфікації: 1. Кафедра епізоотології з клінікою птахів та екзотичних тварин факультету ветеринарної медицини природничого університету у Вроцлаві (Польща) 10.01.2023- 28.02.2023 (90годин, 3,0 ЄKTС). 2. Державний науково-дослідний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок, м. Львів, з 06.11. по 15.12. 2023 (90 годин, 3,0 ЄKTС).

Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Епізоотологія, інфекційні хвороби», «Державний ветеринарно-санітарний контроль і нагляд», «Державний ветеринарно-санітарний нагляд згідно вимог МЕБ», «Епізоотологія та система діагностичних процедур», «Ветеринарний сервіс (організація і економіка державної і приватної ветеринарної практики».

Додаткові відомості: Член двох спеціалізованих вчених рад: спеціалізованої вченої ради Д 35.826.01 за спеціальністю 03.00.13 – фізіологія людини і тварин у Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького; спеціалізованої вченої ради Д 35.368.01 за спеціальністю 03.00.04 – біохімія у Інституті біології тварин НААН. Неодноразово брав участь в якості опонента при захисті дисертацій на здобуття кандидатських та докторських наукових ступенів. Виконавець наукової теми кафедри епізоотології «Особливості епізоотичного процесу в Західному регіоні України, вдосконалення методів діагностики та імунокорекції інфекційних захворювань тварин і птиці, розробка профілактичних і протиепізоотичних заходів», результат виконаної роботи (0116U004257).

Наукометрія:

Publons: https://publons.com/researcher/4314286/bogdan-kurtyak/

Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/29862270

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Ol-8VugAAAAJ&hl=uk

ORCID:  http://orcid.org/0000-0001-8401-5928

 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

DSC 0048КІСЕРА ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ – доктор ветеринарних наук, професор кафедри епізоотології.

Освіта: вища, у 1975 році закінчив з відзнакою ветеринарний факультет Львівського зооветеринарного інституту. У 1987 році захистив кандидатську дисертацію. В 1988 році отримав диплом доцента кафедри епізоотології. В 2011 року захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора ветеринарних наук із спеціальності – патологія, онкологія і морфологія тварин. У 2014 році присвоєно вчене звання – професора кафедри.

Кар’єра: З 1975 по 1980 роки працював на виробництві в господарствах Дрогобицького району на посадах ветеринарного лікаря, головного ветеринарного лікаря, згодом був старшим ветлікарем Чопського прикордонного контрольного ветеринарного пункту №100 МСГ СРСР і старшим лікарем-епізоотологом ветеринарної служби МСГ СРСР при управлінні Львівської залізниці. З 1980 року до тепер працює у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Коло наукових інтересів: епізоотологія, біохімія, добробут тварин та захист їх здоров’я.

Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 304 публікацій, з них 207 наукові; 1 монографія; 5 науково-методичні рекомендації; 3 технічні умови; 9 патентів на винаходи; 15 навчальних посібників ( в тому числі 2 англомовних), з них 5 навчальних посібників з грифом МОН України, 4 з грифом ЛНУВМБТ імені С.З. Ґжицького; 2 рекомендації з науково-практичним обґрунтуванням під грифом Міністерства аграрної політики України; 62 навчально методичних посібників. У фахових виданнях 113 публікацій.

Підвищення кваліфікації: 1. Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок м. Львів, з 16 жовтня по 24 листопада 2023 р. в обсязі 6 кредитів ЄKTС (180 год).

Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Епізоотологія, інфекційні хвороби», «Державний ветеринарно-санітарний контроль і нагляд», «Інфекційні хвороби собак та котів», «Ветеринарний сервіс».

Додаткові відомості:

Керує підготовкою аспірантів при кафедрі епізоотології, під його керівництвом захищено 2 кандидатські дисертації. Член редколегії Наукового Вісника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Член спеціалізованої вченої ради Д 35.826.03 за спеціальністю 16.00.02 – патологія, онкологія і морфологія тварин по захисту докторських дисертацій у Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Надає консультативну допомогу господарствам Західного регіону України з питань профілактики інфекційних захворювань тварин.

Наукометрія:

Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/HPD-8516-2023

Google Scholar:  https://scholar.google.com.ua/citations?user=A2lqcYwAAAAJ&hl=uk

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8930-9925

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

unnamedВІЩУР ОЛЕГ ІВАНОВИЧ – доктор ветеринарних наук, професор, учений у галузі ветеринарної медицини зі спеціальності «біохімія», «імунологія».

Освіта: вища, 1985 році закінчив з відзнакою Львівський зооветеринарний інститут за спеціальністю «ветеринарія». У 1993 р захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за темою: «Вплив лізину, треоніну і метіоніну на показники імунобіологічної реактивності у свиноматок і поросят», виконану під керівництвом видатного українського вченого в галузі живлення і біохімії сільськогосподарських тварин, доктора біологічних наук, професора Слабіцького Ярослава Івановича. У 2008 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора ветеринарних наук на тему: «Біохімічні особливості формування та регуляції імунної відповіді у телят і поросят у ранньому віці».

Кар’єра: Після закінчення інституту і служби в армії, працював головним ветеринарним лікарем колективного господарства в селі Нова Лішня, що на Волині. 1989 до 1992 рр. – аспірант лабораторії білків і амінокислот НДІ фізіології і біохімії сільськогосподарських тварин, після її закінчення і до 1996 рр. – науковий співробітник лабораторії живлення Інституту фізіології і біохімії тварин УААН. У 1999 р. очолив і по даний час працює завідувачем лабораторії імунології Інституту біології тварин НААН. З 2009 до 2014 р. –  в.о. професора та професор кафедри тваринництва та біотехнологій Львівського національного аграрного університету (за сумісництвом). У 2015 р. присвоєно вчене звання професора зі спеціальності «біохімія». У 2013 році нагороджений Почесною відзнакою Національної академії аграрних наук України (рішення Президії НААН № 5 від 20 березня 2013 року) та премією імені С.З. Гжицького за цикл праць «Метаболічні процеси, резистентність та продуктивність у корів і телят та способи їх регуляції». З 2021 р. і по даний час – на посаді професора кафедри епізоотології Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького (за сумісництвом).

Коло наукових інтересів: біохімія, імунологія, добробут, здоров'я тварин та заходи щодо запобігання захворювань, мікробіологія, фізіологія.

Основні наукові та навчально-методичні праці: автор понад 350 наукових праць, тринадцяти авторських свідоцтв та патентів, п’яти ТУ України, двох СОУ, трьох монографій, трьох посібників, п’яти довідників і двох підручників у тому числі 13 статей, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science і Scopus.

Підвищення кваліфікації: 1. Кафедра епізоотології з клінікою птахів та екзотичних тварин факультету ветеринарної медицини природничого університету у Вроцлаві (Польща) 10.01.2023–28.02.2023 р. (90годин, 3,0 ЄKTС). 2. Державний науково-дослідний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок, м. Львів, з 04.11. по 15.01. 2023 р. (180 годин, 6,0 ЄKTС).

Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Державний ветеринарно-санітарний контроль і нагляд», «Державний ветеринарно-санітарний нагляд згідно вимог МЕБ», «Епізоотологія та система діагностичних процедур», «Ветеринарний сервіс (організація і економіка державної і приватної ветеринарної практики».

Додаткові відомості:

Член вченої ради, координаційно-методичної ради і методичної комісії Інституту біології тварин НААН. З 2000 р. і до 2020 р. – вчений секретар, а з 2021р. заступник голови спеціалізованої вченої ради Д 35.368.01 при Інституті біології тварин НААН. Член спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій Д 26.004.08 при Національному університеті біоресурсів і природокористування України (з 2014 року). Член Редакційної ради журналу «Біологія тварин» та Українського біохімічного товариства. Неодноразово був опонентом кандидатських і докторських дисертацій. Виконавець наукової теми кафедри епізоотології «Особливості епізоотичного процесу в Західному регіоні України, вдосконалення методів діагностики та імунокорекції інфекційних захворювань тварин і птиці, розробка профілактичних і протиепізоотичних заходів», результат виконаної роботи (0116U004257) та завдання  «З’ясувати біохімічні механізми формування імунної відповіді у тварин за умов зміни клімату та розробити способи підвищення адаптаційного потенціалу організму» ДР 0121U109377.

Наукометрія:

Scopus: Author ID: 57217358427

Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/29862270 

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Ol-8VugAAAAJ&hl=uk

ORCID: https://orcid.org/ 0000-0003-4503-3896

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

DSC 0232МУДРАК ДАРІЯ ІВАНІВНА – доцент кафедри епізоотології, кандидат ветеринарних наук.

Освіта: вища, у 2002 р. закінчила Львівську державну академію ветеринарної медицини ім. С. З. Ґжицького. У 2012 р. під керівництвом доктора ветеринарних наук Віщура О.І. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Вікові особливості формування імунітету та білкового обміну в індиків і гусей та способи їх регуляції вітамінами Е і С» та отримала диплом кандидата ветеринарних наук ДК № 009271 за спеціальністю – біохімія 03.00.04.

Кар’єра: 2003 р. — лаборант лабораторії генетики і розведення сільськогосподарських тварин Інституту біології тварин НААН; 2004 р. — лаборант лабораторії імунології Інституту біології тварин НААН; 2004 – 2007 рр. – аспірант з відривом від виробництва лабораторії імунології Інституту біології тварин НААН; 2008 – 2012 рр. – молодший науковий співробітник лабораторії імунології Інституту біології тварин НААН. 2014 – 2019 —  науковий співробітник лабораторії імунології Інституту біології тварин НААН. Від 2019 – по теперішній час — старший науковий співробітник лабораторії імунології Інституту біології тварин НААН. У 2022 році присвоєно вчене звання старшого дослідника зі спеціальності 211 Ветеринарна медицина. З 2023 р. і по даний час працює на посаді доцента кафедри епізоотології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (за сумісництвом).

Коло наукових інтересів: біохімія, імунологія, добробут, здоров'я тварин та заходи щодо запобігання захворювань, мікробіологія, фізіологія.

Основні наукові та навчально-методичні праці: автор понад 67 наукових праць та 3 патентів на корисну модель, у тому числі 4 статті, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science.

Підвищення кваліфікації: 1. Кафедра епізоотології з клінікою птахів та екзотичних тварин факультету ветеринарної медицини природничого університету у Вроцлаві (Польща) з 02.05.2022–02.06.2022 р. 2. Державний науково-дослідний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок, м. Львів, з 04.11. по 15.01. 2023 (180 годин, 6,0 ЄKTС).

Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Епізоотологія, інфекційні хвороби».

Додаткові відомості:

З 2020 р. Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 35.368.01 за спеціальністю 03.00.04 – біохімія в Інституті біології тварин НААН. Неодноразово брала участь в якості рецензента при захисті дисертацій на здобуття доктора філософії. Є членом вченої ради Інституту біології тварин НААН.

Наукометрія:

Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/29862270

ORCID:  ID: 0000-0002-2197-8169

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

DSC 0123РОМАНОВИЧ МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ – кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри епізоотології.

Освіта: вища, у 1983 році закінчив Львівський зооветеринарний інститут за спеціальністю «Ветеринарія». У 2003 році захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук зі спеціальності 16.00.03 – ветеринарна мікробіологія та вірусологія у Національному аграрному університеті, м. Київ.

Кар’єра: Головний ветеринарний лікар радгоспу «Прикордонник» Старосамбірського району Львівської області – 1983 - 1989 роки. Головний ветеринарний лікар учгоспу «Давидівський» – 1989 - 1995 роки. У 2002-2005 роки працював директором учгоспу Давидівський Львівської академії ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, за сумісництвом старший викладач кафедри епізоотології. З 2004 по 2011рр. – старший викладач кафедри епізоотології. З вересня 2011 року на посаді доцента кафедри епізоотології. У 2012 році отримав атестат доцента.

Коло наукових інтересів: ветеринарна медицина, епідеміологія, ветеринарне законодавство України та міжнародне ветеринарне право.

Основні наукові та навчально-методичні праці: є автором понад 190 публікацій, серед яких наукові статті (1 стаття в періодичному виданні, що входить до міжнародної наукометричної бази Web of Science), навчально-методичні посібники та навчально-методичні рекомендації.

Підвищення кваліфікації: 1. Кафедра епізоотології з клінікою птахів та екзотичних тварин факультету ветеринарної медицини природничого університету у Вроцлаві (Польща) 10.01.2023- 28.02.2023 (90 годин, 3,0 EKTS). 2. Державний науково-дослідний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок, м. Львів, з 06.11. по 15.12. 2023.

Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Епізоотологія та інфекційні хвороби», «Ветеринарне законодавство України та міжнародне ветеринарне право», «Епізоотологія та система діагностичних процедур», «Державний ветеринарний контроль і нагляд», «Ветеринарний сервіс (організація і економіка державної і приватної ветеринарної практики)».

Додаткові відомості:

Науковий консультант таких господарств як ТЗОВ «Агролайф Трансервіс», Пустомитівського району Львівської області, 2019 р.; ННВЦ «Комарнівський» і «Давидівський», Пустомитівського району Львівської області, 2019 р.; ТОВ «Молочна компанія "Галичина", 2019 р.; ТзОВ «Фіднова», 2020р.; ТзОВ «Барком» 2021 р.

Наукометрія:

Publons: https://publons.com/researcher/4314044//

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=DboS6sYAAAAJ&hl=uk&authuser=1

ORCID: : https://orcid.org/0000-0001-6369-217X

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

DSC 0072МАТВІЇШИН ТАРАС СТЕПАНОВИЧ – доцент кафедри епізоотології, кандидат ветеринарних наук.

Освіта: вища, у 1998 закінчив Львівську національної академію ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 2013 р захистив кандидатську дисертацію на тему “Профілактика захворвань телят шляхом корекції умов утримання та використання імуномодуляторів” за спеціальністю 16.00.06 – гігієна тварин та ветеринарна санітарія. У 2023 році отримав вчене звання доцента кафедри епізоотології ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Кар’єра: 2002-2005 рр. – аспірант кафедри епізоотології Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького. З 2005 року працював асистентом кафедри епізоотології. З 2015 року старший викладач кафедри епізоотології ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького. З 2023 року доцент кафедри епізоотології ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Коло наукових інтересів: епізоотологія, ветеринарний контроль та нагляд, гігієна, добробут, здоров'я тварин та заходи щодо запобігання їх захворювань.

Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор 49 праць, 2 патенти на корисну модель, 4 навчальних посібника, 5 методичних рекомендацій, 36 статей в періодичних фахових виданнях, 2 статті в періодичних виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus.

Підвищення кваліфікації: 1. Національний університет біоресурсів і природокористування України м. Київ, з 20.02.2017 по 03.03.2017 р. «Інноваціна спрямованість педагогічної діяльності»; 2. Одеський державний аграрний університет (на базі кафедри епізоотології, паразитології та мікробіології імені проф. В.Я.Атамася), м. Одеса, з 02.06.2021 по 02.12.2021р. «Вдосконалення викладання фахових дисциплін із галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» загальним обсягом 312 академічних годин (10,5 кредитів ЄКТС)»; 3. Вроцлавський природничий університет з 03.04.2023 пo 03.05.2023 року. Стажування проходило у формі тематичних лекцій з питань діагностики та розпізнавання інфекційних хвороб тварин. Вроцлав 31.05.2023, Республіка Польща.

Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Епізоотологія», «Ветеринарний сервіс», «Ветеринарний контроль та нагляд».

Додаткові відомості:

Голова інвентаризаційної комісії №1 Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Наукометрія:

Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57403768700

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5226-7282

E-mail: mЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

ГУТА ЗОРЯНА АНТОНІВНА – старший викладач кафедри епізоотології, кандидат ветеринарних наук.

Освіта: вища, у 2014 закінчила Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобула кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 2019 р. захистила кандидатську дисертацію на тему “Токсикологічна характеристика дії фумонізинів на організм щурів та птиці” за спеціальністю 16.00.04 – ветеринарна фармакологія та токсикологія.

Кар’єра: з березня по серпень 2018 р. працювала на посаді методиста відділу забезпечення якості освіти та акредитації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького. З вересня 2018 року працювала на посаді молодшого наукового співробітника лабораторії контролю кормових добавок та преміксів ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок. З 2021 року асистент кафедри епізоотології ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького. З 2024 року старший викладач кафедри епізоотології ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Коло наукових інтересів: фармакологія, токсикологія, епізоотологія.

Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 70 праць, серед яких 10 патентів на корисну модель, 2 технічних умов, 7 статей в періодичних виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science.

Підвищення кваліфікації: Автор та співавтор понад 70 праць, серед яких 10 патентів на корисну модель, 2 технічних умов, 7 статей в періодичних виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science.

Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Епізоотологія».

Наукометрія:

Web of Science:  https://www.webofscience.com/wos/author/record/M-1234-2018  

Google Scholar:https://scholar.google.com/citations?hl=uk&user=ABcgLxAAAAAJ

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-5652-6939


DSC 0087РУДЕНКО ОЛЬГА ПЕТРІВНА – кандидатка ветеринарних наук, старший викладач кафедри епізоотології.

Освіта: вища, у 2010 році – закінчила з відзнакою ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького. і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобула кваліфікацію – стандартизація і сертифікація продуктів АПК. З 2010-2012 – працювала завідуючою ветеринарної аптеки ПП ”Маслиган”. У 2012-2015 – навчалась у аспірантурі Інституту біології тварин. У 2018 році захистила дисертацію на тему «Сезонні особливості та фактори регуляції імунного потенціалу й антиоксидантного захисту у коропових риб» за спеціальністю 03.00.04 – біохімія (ДК № 049900 від 2018 р.).

Кар’єра: З 2010-2012 – працювала завідуючою ветеринарної аптеки ПП ”Маслиган”. З 2015 р. працювала молодшою науковою співробітницею лабораторії імунології. в Інституті біології тварин. З 2020 року працювала в ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького на посаді асистентки кафедри біотехнології та радіології, з 2023 року працює на кафедрі епізоотології на посаді старшої викладачки.

Коло наукових інтересів: біохімія, імунологія, гематологія, інфекційні хвороби тварин, ветеринарна семіологія, добробут тварин.

Основні наукові та навчально-методичні праці: є авторкою та співавторкою понад 24 наукових праць, в тому числі: 19 статей (4 статті в періодичних виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science), 1 деклараційного патенту, 3 методичних рекомендацій та 1 посібника.

Підвищення кваліфікації: «Додатки Google в освітній діяльності», удосконалена професійна компетентність в обсязі 60 академічних год; (2 кредити ECTS) ТОВ “Академія цифрового розвитку” 28 грудня 2020р; “Сучасні засоби візуалізації даних: платформа графічного дизайну САNVA” №ГДСБ-007(1 кредит ECTS) ТОВ “Академія цифрового розвитку” 30.11. 2021р.; Курс “Аналітичної хімії”  при Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті (3 кредити ECTS) 19. 05. 2023 р.; Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок - з 12 лютого по 22 березня 2024 року в обсязі 6 кредитів (ЄКТС) 180 год. Львів – 2024; ЛНУВМБ імені  С. З. Ґжицького з 25 березня по 05 квітня 2024 “Сучасне викладання: теорія та практика” Загальний обсяг – 90 годин (3,0 кредити ЄКТС) Сертифікат ВПО-00492990/16-2-016С; Sertificate № ПК 05477296/000175-23 in English (FCE) -B2 First April 2023 Lutsk.

Перелік закріплених навчальних дисциплін: “Епізоотологія та інфекційні хвороби”.

Додаткові відомості:

Членкиня таких громадської організації, як: “Української асоціації біобезпеки” від 2021 р.;

Good Food Institute Ukraine від 2023 р.; Educators and scholars international foundation №ES2590 з 28.03.2024 р.

Наукометрія:

Publons: https://publons.com/researcher/4017280/rudenko-op/

Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/41942640

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=Dc8TjsAAAAJ&hl=uk

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-0749-0466

 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

DSC 0047МАРТИНІВ ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА – асистент кафедри епізоотології, доктор філософії.

Освіта: вища, у 2018 році вступила до аспірантури на кафедру епізоотології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Ґжицького. У 2022 році захистила дисертаційну роботу на тему «Мікроспорія у котів: обґрунтування протигрибкового засобу «Мікромар» та імуностимулятор «Біоглюк» в системі лікувальних і профілактичних заходів».

Кар’єра: З 2020 року працює на посаді - асистент кафедри епізоотології. З 2014 року працювала лікарем ветеринарної медицини, а з 2016 року по сьогодні є головним лікарем приватної ветеринарної клініки.

Коло наукових інтересів: епізоотологія, профілактика та лікування інфекційних хвороб у дрібних тварин, добробут тварин.

Основні наукові та навчально-методичні праці: є авторкою та співавторкою понад 27 наукових праць, в тому числі: 12 статей (2 статті в періодичних виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science), 2-х патентів, 2-х технічних умов,  8 методичних рекомендацій та 7 посібників (в тому числі 3 англомовних).

Підвищення кваліфікації: Кафедра епізоотології з клінікою птахів та екзотичних тварин факультету ветеринарної медицини природничого університету у Вроцлаві (Польща) 10.06.2024 - 10.07.2024 (90 годин, 3,0 EKTS).

Перелік закріплених навчальних дисциплін: “ Epizootology and infectious diseases ”.

Наукометрія:

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-2080-990X

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=KtOiIUMAAAAJ&hl=uk

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

DSC 0200СЛОБОДА РОМАН ЛЕОНІДОВИЧ – аспірант кафедри епізоотології.

Освіта: вища, у 2013 році вступив до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Ґжицького. У 2017 році вступив на магістратуру до Національного університету біоресурсів та природокористування України. У 2023 році вступив в аспірантуру до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Ґжицького на денну форму навчання кафедри епізоотології. Затверджено тему дисертації «Вплив імунотропних засобів на імунну функцію та метаболічний гомеостаз птиці». Наукові керівники д.вет.наук, професор Куртяк Богдан Михайлович та д.вет.наук, професор Віщур Олег Іванович.

Кар’єра: З 2018 по 2020 роки  працював в дистрибюторських компаніях «ВетБіо» та Госбі Україна на посаді торгівельний представник. З 2020 року працював в дистрибюторській компанії «Барбус» на посаді менеджер з продажу, а з осені 2022 року на посаді регіональний менеджер західного регіону.

Коло наукових інтересів: біохімія, імунологія, добробут, здоров’я тварин та заходи щодо запобігання захворювань, мікробіологія, фізіологія, дієтологія, зоопсихологія.

Наукометрія:

 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

DSC 0099 1СІЛАНТЬЄВА ТЕТЯНА РОМАНІВНА – старший лаборант кафедри епізоотології.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru