EN   UA

 

КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ 
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

  

 
 fb     іnstagram    telegram     e mail

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Мала академія наук України (МАН) — осередок для талановитих дітей, у якому вони мають змогу набути практичних навичок науково-дослідної діяльності та в дружній атмосфері змагань перевірити свої знання та вміння. Діяльність МАН спрямована на виявлення, розвиток і підтримку обдарованих, здібних до науки дітей.
Доброю традицією на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського стало ведення практичних занять для учнів шкіл нашого міста та області, яких об’єднує бажання розвивати майбутній фах – ветеринарна медицина! Саме під таким гаслом починаючи з 2017 року під керівництвом доцентки Коломієць І. А. організовується та функціонує учнівський науковий гурток «Основи ветеринарної медицини» за сприяння КЗ ЛОР «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді».

ОСНОВНА ІДЕЯ ГУРТКА. Навчання упродовж життя – вимога часу! І дуже важливо в дорослому житті обрати правильну професію, любити роботу яку виконуєш щоденно. Усе це є шлях до успіху. Незважаючи на складні обставини сьогодення, нам усім довелося перебудовувати принципи взаємодії, спілкування, проте наші юні науковці не втратили натхнення до конструктивної роботи і нових здобутків. У тісній взаємодії з викладачами кафедри учням вдається краще засвоїти знання, ефективно відпрацьовувати практичні навички та закріпити набуті компетентності для майбутніх здобувачів.

ЗАВДАННЯ РОБОТИ ГУРТКА. Науковий гурток допомагає розвинути в учнів здібності до дослідницької діяльності, визначити напрямки наукової роботи, формувати в учнів набуття навичок практичної діяльності, розвитку творчої здібності, самореалізації та професійного визначення. З часом, у діяльність гуртка додалося використання англійської мови, що обумовлено інтересами та цікавістю учнів до широкого доступного масиву іноземної літератури.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДОСЛІДЖЕНЬ ГУРТКА. Наукові дослідження учнів – гуртківців спрямовані на вивчення фізіологічного стану організму тварин і птиці в різні періоди постнатального онтогенезу, за використання біологічно активних добавок, впливу різних факторів навколишнього середовища. Проводяться дослідження на різних видах тварин і птиці, як промислового вирощування так і декоративних видах.


РЕЗУЛЬТАТА ДІЯЛЬНОСТІ ГУРТКА. Завершення навчального року в гуртку передбачає підготовку та написання учнівських наукових робіт, а також їх захист на конкурсному відборі. Юні науковці мають змогу реалізувати себе, показати свої здібності, таланти, конструктивну роботу і свої здобутки. Як результат, представлення своїх наукових робіт на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Кожного року гуртківці займають призові місця у ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт школярів Львівської обласної Малої академії наук. Такий досвід залишається в пам’яті на все життя та надає майбутнім фахівцям необхідної впевненості в разі самостійного виконання професійних завдань.

 

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА 2023-2024рр.

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА 2022-2023рр.

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА 2021-2022рр.

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА 2020-2021рр.

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА 2019-2020рр.

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА 2018-2019рр.

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО ГУРТКА 2017-2018рр.

 

 

 

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru