EN   UA

logo

 

 

КАФЕДРА ГОДІВЛІ ТВАРИН ТА ТЕХНОЛОГІЇ КОРМІВ 

Півторак Ярослав Іванович – завідувач кафедри, професор,
доктор сільськогосподарських наук

Телефон:   (032) 239-26-79

 

 

 

 

F87B540A D36E 4E5E BBB9 12EAB027D277

21 вересня 2023 року на кафедрі годівлі сільськогосподарських тварин і технології кормів відбувся семінар на тему «Технологічні особливості заготівлі кормів». Доповідав завідувач кафедри, професор Півторак Ярослав Іванович, який відзначив важливість у наш час дотримання технологій заготівлі кормів для годівлі сільськогосподарських тварин. Адже якість кормів залежить від багатьох різних факторів і, насамперед, від способу їх заготівлі, обробітку, часу збирання та правильності зберігання. Якість тваринницької продукції повністю залежить від якісного корму, який правильно та вчасно приготували, збалансували та дали безпосередньо тваринам. В обговоренні даної тематики взяли участь викладачі кафедри. Усі схвально відгукувалися на дану тематику і її актуальність. А також висловили побажання у продовженні досліджень даної теми.

Детальніше: На кафедрі годівлі сільськогосподарських тварин і технології кормів проведено семінар

IMG f4f0d5b584d1d672511021c5a4a2a05b V
У вівторок, 23.05.2023 року була прочитана онлайн лекція для студентів 2 курсу факультету ветеринарної медицини на тему «Харчування тварин на різних етапах життя», представником відомої компанії PURINA Анною Матвійко, спеціалістом з харчування собак і котів.

Детальніше: Онлайн лекція

1

У вівторок, 23 травня, для студентів 2 курсу факультету ветеринарної медицини представниця відомої компанії PURINA Анна Матвійко, спеціаліст з харчування собак і котів прочитала онлайн лекцію на тему «Харчування тварин на різних етапах життя»
На лекції були висвітлені питання особливостей харчування цуценят і кошенят на різних стадіях життя. Харчування новонароджених, вагітних тварин, під час лактації, стерилізованих, а також тварин похилого віку.

Детальніше: Онлайн лекція

До 85-ліття з дня народження
(08.02.1937-20.12.2011)

Доктор с.-г. наук, професор, академік Академії наук вищої школи, заслужений діяч науки і техніки України, почесний професор ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького,  відомий в Україні вчений, людина енциклопедичних знань, прекрасний оратор, добрий вчитель, патріот України.

Детальніше: Пам'яті професора Панаса Столярчука