EN   UA

logo

 

КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

  

в.о. завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Кропивка Юрій Григорович

 

 

MyCollages 1

6 листопада 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся традиційний «14 Ярмарок кар’єри», що зібрав студентів, випускників і роботодавців з різних сфер сільського господарства та переробної промисловості. Основна мета події – сприяння професійному розвитку студентів та їх адаптація до умов сучасного ринку праці. Захід відкрив нові можливості для майбутніх фахівців спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) освітніх рівнів, давши змогу здобувачам безпосередньо поспілкуватися з представниками підприємств і дізнатися про актуальні вакансії та які знання і навички є критично важливими для роботодавців.

Студенти спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» мали нагоду познайомитися з підприємствами, почути про інноваційні підходи до переробки продукції тваринництва та вимоги до кандидатів, що стало важливою сходинкою у підготовці здобувачів вищої освіти до майбутньої кар’єри.

Детальніше: Умови сучасного ринку праці: професійний розвиток та адаптація до змін

1000006585

Неподалік відомого у Львові Стрийського парку розташований Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості молоді з чудовим дендрологічним парком «Софіївка Львівська». Цей заклад розпочав своє функціонування ще в далекому 1939 році. На сьогодні навчання молодого покоління в центрі проводиться за такими напрямами: біологічний, зоолого-тваринницький, декоративно-ужитковий, сільськогосподарський, квітково-декоративний і екологічний.

Детальніше: З турботою про природу

 1 3

Каністерапія є одним із методів анімалотерапії, що використовує тварин, зокрема собак, як засіб лікування людей. Мета такої терапії полягає у поліпшенні соціальних, емоційних або когнітивних функцій пацієнта. Це свого роду метод позитивного психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через спеціально керованих і навчених собак. За допомогою каністерапії розвивається й підтримується довіра та розвиток особистості, розкриваються почуття та емоції, прискорюється процес психотерапії та соціальної адаптації. Такий напрям терапії є надзвичайно важливим, особливо для військових, які проходять реабілітацію після поранень. Спілкування з твариною знижує стрес у людини, покращує її настрій, підвищує рівень гормону щастя, що позитивно впливає на загальний стан здоров’я людини.

Детальніше: Круглий стіл з каністерапії

1

Аналіз даних є невід’ємною частиною процесу дослідження систем будь-якого типу та незамінним інструментом сучасних науковців, які використовують програми математичного аналізу у своїх наукових роботах. Випускаються спеціалізовані програмні забезпечення для різних дисциплін, проте найпоширенішою та універсальною на сьогодні є програма STATISTICA.

Детальніше: СУЧАСНІ МЕТОДИ СТАТИСТИЧНОГО АНАЛІЗУ

MyCollages 3

У межах центральної частини Львова працює унікальний притулок «Домівка врятованих тварин», куди щодня потрапляють постраждалі тварини – деяких врятували від мисливців чи хижих тварин, інші травмувались у дикій природі, а когось зрадили люди. Тут можна зустріти безліч тварин: лисиць, бабаків, лелек, орлів, єнотів, носух, білок, борсуків, воронів і навіть вовків та пеліканів. Деяких з них після реабілітації випускають назад у природне середовище.

Детальніше: З ДУМКОЮ ПРО ДОБРОБУТ ВРЯТОВАНИХ ТВАРИН