EN   UA

logo

 

КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

  

в.о. завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Кропивка Юрій Григорович

 

 

 1 1

28 листопада 2024 року в стінах Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся семінар, присвячений сучасним підходам до вирощування молодняку великої рогатої худоби. Захід організовано Інноваційним центром сталого розвитку молочного скотарства ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти за підтримки міжнародного освітнього проєкту SULAWE («Стале тваринництво та благополуччя тварин»).

Головна мета заходу – ознайомлення з інноваційними технологіями утримання та годівлі телят, профілактикою захворювань та впровадженням сталих практик у молочному скотарстві. Семінар об’єднав понад 70 учасників, серед яких були науково-педагогічні працівники, науковці, практики та здобувачі вищої освіти з різних регіонів України.

Детальніше: Семінар «Інноваційні технології вирощування молодняку великої рогатої худоби – запорука успішного...

MyCollages 1

6 листопада 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся традиційний «14 Ярмарок кар’єри», що зібрав студентів, випускників і роботодавців з різних сфер сільського господарства та переробної промисловості. Основна мета події – сприяння професійному розвитку студентів та їх адаптація до умов сучасного ринку праці. Захід відкрив нові можливості для майбутніх фахівців спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) освітніх рівнів, давши змогу здобувачам безпосередньо поспілкуватися з представниками підприємств і дізнатися про актуальні вакансії та які знання і навички є критично важливими для роботодавців.

Студенти спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» мали нагоду познайомитися з підприємствами, почути про інноваційні підходи до переробки продукції тваринництва та вимоги до кандидатів, що стало важливою сходинкою у підготовці здобувачів вищої освіти до майбутньої кар’єри.

Детальніше: Умови сучасного ринку праці: професійний розвиток та адаптація до змін

1

Аналіз даних є невід’ємною частиною процесу дослідження систем будь-якого типу та незамінним інструментом сучасних науковців, які використовують програми математичного аналізу у своїх наукових роботах. Випускаються спеціалізовані програмні забезпечення для різних дисциплін, проте найпоширенішою та універсальною на сьогодні є програма STATISTICA.

Детальніше: СУЧАСНІ МЕТОДИ СТАТИСТИЧНОГО АНАЛІЗУ

1000006585

Неподалік відомого у Львові Стрийського парку розташований Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості молоді з чудовим дендрологічним парком «Софіївка Львівська». Цей заклад розпочав своє функціонування ще в далекому 1939 році. На сьогодні навчання молодого покоління в центрі проводиться за такими напрямами: біологічний, зоолого-тваринницький, декоративно-ужитковий, сільськогосподарський, квітково-декоративний і екологічний.

Детальніше: З турботою про природу

 1 3

Каністерапія є одним із методів анімалотерапії, що використовує тварин, зокрема собак, як засіб лікування людей. Мета такої терапії полягає у поліпшенні соціальних, емоційних або когнітивних функцій пацієнта. Це свого роду метод позитивного психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через спеціально керованих і навчених собак. За допомогою каністерапії розвивається й підтримується довіра та розвиток особистості, розкриваються почуття та емоції, прискорюється процес психотерапії та соціальної адаптації. Такий напрям терапії є надзвичайно важливим, особливо для військових, які проходять реабілітацію після поранень. Спілкування з твариною знижує стрес у людини, покращує її настрій, підвищує рівень гормону щастя, що позитивно впливає на загальний стан здоров’я людини.

Детальніше: Круглий стіл з каністерапії