EN   UA

logo

 

КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

  

в.о. завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Кропивка Юрій Григорович

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 1 8

Відвідування ветеринарних клінік – звична, але водночас стресова частина життя багатьох котів. Навіть коротке перебування в незнайомому середовищі може викликати у тварини сильний стрес і тривогу. Це не лише погіршує її психоемоційний стан, а й впливає на фізіологічні показники, ускладнюючи діагностику та лікування. Саме тому створення умов, що сприяють фізичному й психологічному комфорту тварин, є важливою складовою роботи всіх фахівців, які працюють із тваринами, а не лише лікарів ветеринарної медицини.

2 10

У контексті підготовки майбутніх спеціалістів із технології виробництва і переробки продукції тваринництва, а також зоофізіотерапії, розуміння принципів добробуту тварин має велике значення. Ці знання формують етичні та практичні підходи до поводження з тваринами й сприяють покращенню якості їхнього життя.

11 березня 2025 року викладачі кафедри генетики і розведення тварин та інших кафедр факультету біолого-технологічного, а також здобувачі вищої освіти освітніх програм «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (ОС «Бакалавр», ОС «Магістр»), «Зоофізіотерапія» (ОС «Бакалавр») і «Зоофізіотерапія та благополуччя тварин» (ОС «Магістр») ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького долучилися до відкритої онлайн-лекції, проведеної доценткою кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки Полтавського державного аграрного університету Інною Лавріненко.

3 9

Тема лекції – «Вимоги щодо благополуччя котів у клініці ветеринарної медицини». Метою лекції було привернути увагу до проблем забезпечення добробуту котів у ветеринарних клініках та окреслити ефективні стратегії його покращення. Захід відбувся в межах реалізації проєкту програми Еразмус+, напряму КА2: Співпраця між організаціями та установами, компонента «Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти» – «Стале тваринництво та добробут тварин / Sustainable Livestock Production and Animal Welfare» (Грантова угода № 101083023-SuLAWe).

4 5

До лекції також приєдналися представники інших українських закладів вищої освіти, здобувачі освіти та міжнародні партнери проєкту SuLAWe.

Дякуємо спікеру за цікаву та змістовну лекцію, яка викликала велику зацікавленість серед слухачів. Обговорення актуальних питань добробуту тварин було не лише пізнавальним, а й практично корисним як для фахівців, так і для власників тварин.

Допис підготували Петро БОДНАР, доцент кафедри генетики і розведення тварин та Юрій КРОПИВКА, в. о. завідувача кафедри генетики і розведення тварин

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru