EN   UK

logo

КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

  Завідувач кафедри, кандидат біологічних наук,
  доцент Божик Володимир Йосипович

 

Як відомо, на початку березня в Україні відзначають день народження генія українського слова Тараса Григоровича Шевченка. Цього року це була вже 205 річниця, яку не могли залишити без особливої уваги студенти та викладачі кафедри «Водних біоресурсів та аквакультури».
Детальніше: Шевченківські дні на кафедрі «Водних біоресурсів та аквакультури»

15 березня 2019 року в конференц-залі ТзОВ «РСП Шувар» відбулася конференція на тему: «Рибне господарство - реалії, надії та сподівання».
Детальніше: Рибне господарство - реалії, надії та сподівання


28 лютого 2018 р. на кафедрі Водних біоресурсів та аквакультури ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького проведено захід на тему: "Пластик – екологічна проблема Світового океану".

Детальніше: Пластик – екологічна проблема Світового океану

До Всесвітнього дня дикої природи на кафедрі «Водних біоресурсів та аквакультури» Біолого-Технологічного Факультету проведено захід асистентом Барило Євгенією Олександрівною.

18.03.19

Детальніше: Захист іхтіофауни України у дикій природі

Спеціальність «ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА» дає можливість студентам освоїти технологічні процеси і особливості відтворення та вирощування промислових видів риб та інших гідробіонтів, а також і особливості та способи розведення декоративної аквакультури, що є дуже цікаво та захопливо!

Детальніше: Рак мандарин – у нашому акваріумі!

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13