EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Вроцлавським університетом природничих наук (Польща), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.

Відповідно до умов проекту студент/студентка (бакалаври) факультету ветеринарної медицини має можливість навчатися у вищевказаному університеті упродовж 5 місяців у другому семестрі 2021/2022 н.р.

УВАГА! На форму академічної мобільності в другому семестрі 2021-2022 року можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження в країні перебування.  

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

–        бути студентом (кою) вищевказаного факультету ЛНУВМБ ім.С.Ґжицького;

–        володіти польською або англійською мовою не нижче рівня B2;

–        мати високий середній бал успішності.

Переможцю конкурсу виплачуватимуть стипендію (800 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту (275 євро).

I ЕТАП КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

Для здобуття індивідуального гранту студентам необхідно до 15 листопада 2021 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету  такі документи :

  • резюме/ СV (формат Europasshttps://europa.eu/europass/en/create-europass-cv) ; 
  • фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;
    ● сканкопію студентського квитка; 
  • сканкопію залікової книжки
  • сертифікат або довідку про підтвердження знання польської чи англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови і поставити мокру печатку в деканаті.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru