photo 2024 06 25 23 53 30

Ми з гордістю повідомляємо про знаменну подію в історії нашого Університету, що пройшла на біолого-технологічному факультеті, а саме перший захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Зоофізіотерапія». Ця подія є особливою не тільки для Університету, але й для всієї наукової та професійної спільноти. Випускники цієї освітньої програми стали першими, хто здобув цей престижний ступінь у сфері зоофізіотерапії в нашій країні. Вони продемонстрували високий рівень підготовки, глибокі знання та практичні навички, які допомагають їм зробити значний внесок у покращення здоров’я та благополуччя тварин.

Проведені студентами дослідження, результати яких представлені в кваліфікаційних роботах, є актуальними та відображають сучасні тенденції та потреби галузі.

Ми висловлюємо щиру подяку всім викладачам, які доклали зусиль до підготовки студентів, а також голові та членам державної екзаменаційної комісії за підтримку наших випускників у цей важливий день. Особлива подяка самим студентам, які своїм завзяттям та працею зробили цю подію можливою.

Захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра із зоофізіотерапії став яскравим свідченням високого рівня освіти, яку пропонує наш Університет. Ми впевнені, що випускники цієї програми будуть гідно представляти наш заклад освіти та робити значний внесок у розвиток зоофізіотерапії. Попереду нас чекають нові досягнення та звершення, і ми з нетерпінням очікуємо на нових здобувачів, які продовжать цей шлях.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання у магістратуру за унікальною освітньо-професійною програмою «Зоофізіотерапія та благополуччя тварин». Приєднуйтесь до нас і відкривайте для себе захопливий світ зоофізіотерапії та дбайливого догляду за тваринами, станьте частиною команди професіоналів, які змінюють життя тварин на краще!

photo 2024 06 25 23 53 05

photo 2024 06 25 23 53 24