EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

4 липня перший проректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Ігор Богданович Турко та проректор з навчально-методичної роботи Магдалина Петрівна Драч провели зустріч з начальником служби управління персоналом ПрАТ «Тернопільський молокозавод» (торгова марка «Молокія») Наталією Семенюк.

 

 

 

Ейчари «Молокії» зацікавлені в студентах та випускниках ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького. Як зазначила в розмові з керівництвом університету пані Семенюк, їх підприємство активно розвивається. «Ми зацікавлені в довготерміновій співпраці з вашим університетом. Готові навчати студентів на практиках, запропонувати добрий соціальний пакет майбутнім працівникам. Потребуємо фахівців з ветеринарії, лаборантів, маркетологів. Основне наше виробництво знаходиться у Тернополі. Але молоко беремо з ферм у багатьох регіонах. Мусимо слідкувати за якістю сировини», – підкреслила Наталія Зеновіївна.

Ігор Богданович Турко зазначив, що університет є прихильником поєднання навчання з отриманням професійного досвіду на реальному виробництві. Це корисно і студентам, які здобувають необхідний досвід, і роботодавцям, які вже з перших курсів мають можливість приглядітися до здібного студента, який є потенційним працівником фірми.


У результаті розмови з головним ейчаром ПрАТ «Тернопільський молокозавод» досягнуто домовленості про взаємовигідні контакти між університетом та підприємством. Підписано офіційний договір про співпрацю. Відповідно до цього документа «Молокія» уможливлює стажування та практики на підприємствах фірми, може надавати стипендії та гранти найбільш здібним студентам, підтримувати конференції, наукові дослідження та семінари.

У зустрічі керівництва університету з представниками «Молокії» взяв участь декан факультету ветеринарної медицини Юрій Стронський. Начальник служби управління персоналом ПрАТ «Тернопільський молокозавод» Наталія Семенюк також зустрілася з випускниками ЛНУВМБ і розповіла їм про підприємство та перспективи працевлаштування на ньому.

Андрій Болкун

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru