EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Згідно рішення Міністерство освіти і науки України у 2019 році під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти для спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування» необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЗНО з іноземної мови) та фахове вступне випробування в університеті.

У нашому університеті це спеціальності 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 242 «Туризм», 281 «Публічне управління та адміністрування».
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» також необхідно складати ЗНО у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, а також з єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
Реєстрації для складання ЗНО (з єдиного вступного іспиту з іноземної мови, а також з єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей) для випускників бакалаврату буде проходити в приймальній комісії університету з 13 травня по 03 червня 2019 року.
Проведення єдиного вступного іспиту (ЗНО) з іноземної мови – 02 липня 2019 року.
Складання вступного іспиту (ЗНО) з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 04 липня 2019 року.
Для спеціальностей: «Освітні, педагогічні науки», «Екологія», «Біотехнології та біоінженерія», «Харчові технології» зі спеціалізаціями: «Технологія зберігання, консервування, та переробки м’яса», «Технологія зберігання, консервування та переробки молока», «Технологія жирів і жирозамінників», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Водні біоресурси та аквакультура», «Ветеринарна медицина»; «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» ЗНО у 2019 році складати не потрібно. Випускники бакалаврату, які вступають на ці спеціальності складають іноземну мову та фаховий іспит в університеті. Прийом документів буде тривати з 10 по 23 липня, а вступні випробування – з 23 по 31 липня.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru