EN   UA

emblema

ФАКУЛЬТЕТ  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ

Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук   Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
професор, доктор ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович 

fb     іnstagram     vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

17 вересня студенти 2-го курсу магістерської програми «Ветеринарне забезпечення скотарства, вівчарства, козівництва» в межах робочої програми начальної дисципліни «Діагностика і терапія внутрішніх хвороб жуйних тварин» під керівництвом завідувачки кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики, професорки Любові Григорівни Слівінської, доцентів Миколи Григоровича Личука та Марти Ігорівни Леньо провели виїзне заняття на козиній фермі «Молочна ферма Прикарпаття «Мукко», яка знаходиться в с. Угерсько, Стрийського району на Львівщині.

Козина ферма «Мукко» – прекрасний приклад вирощування й утримання кіз, переробки молочної продукції на новітньому обладнанні за голландською рецептурою.
Студенти мали можливість більше дізнатися про козівництво, ознайомитися з породними особливостями альпійських кіз, почути секрети підтримання відповідного мікроклімату. Спеціаліст господарства показала доїльну залу, доїльні апарати, розповіла про особливості їхнього використання та як проходить сама процедура доїння. Також студенти відвідали виробництво, побачили апарати для ультразвукової пастеризації, сироварні установки, кімнати-холодильники для дозрівання сиру.

Після цього була організована дегустація продукції, де головний ветеринарний лікар господарства залюбки поділився своїми знаннями та досвідом в утриманні дрібної рогатої худоби, розповів про проблеми, з якими зіштовхується господарство і способи їхнього вирішення.

Христина Орєхова, Наталія Бонюк, студентки 3 пг 2 курсу магістратури ФВМ

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru