EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


21-23 червня у місті Трускавець Львівської області відбувся ІІІ Форум місцевого розвитку.

 Учасниками цьогорічного форуму стали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, делегації з багатьох областей України, керівники міністерств України, Австрії, Польщі, органів державної влади і представники місцевого самоврядування, науковці та експерти.


У рамках заходів форуму відбулися тематичні дискусійні панелі присвячені питанням реалізації реформи децентралізації, міжмуніципального співробітництва та міжрегіональної співпраці, розвитку туризму, транскордонної співпраці, розвитку професійно-технічної освіти та інші.


Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин презентував вітчизняним та зарубіжним гостям форуму пілотний проект для регіону Карпат, який пропонується представити європейським інституціям у якості пілотного проекту в рамках Угоди про Асоціацію України з ЄС.


Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер під час виступу підкреслила готовність її країни передати позитивний досвід розвитку макрорегіональної стратегії Альпійського регіону.


Під час пленарної дискусії «Політика розвитку Карпат» Голова Верховної Ради України Андрій Парубій звернув увагу, що реалізувати економічний потенціал Карпатського регіону можливо після реалізації інфраструктурних проектів та ефективній підтримці малого та середнього бізнесу.
На думку Андрія Парубія, у парламенті є достатня кількість голосів для підтримки реалізації Карпатської стратегії, але важливими також є місцеві зв’язки між органами самоврядування у сусідніх країнах. На думку спікера українського парламенту, Карпатська макрорегіональна стратегія буде підтримана також ЄС, оскільки на даний час вже чотири таких ініціативи вже успішно реалізуються зокрема в регіоні Альп, Дунаю та Балтики.


Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе звернула увагу на те, що успішний розвиток Карпатського регіону буде свідченням для ЄС того, що Україна - це країна можливостей, а не проблем.


Міністр інвестицій та розвитку Польщі Єжи Квєцінські розповів про кроки європейських країн для активізації співпраці з Україною. На думку польського урядовця, Карпатська макрорегіональна стратегія є важливим інструментом інтеграції держав у регіоні Карпат.


Міністр закордонних справ України Павлo Клімкін в межах виступу акцентував увагу на питаннях ефективного використання фінансових ресурсів наданих ЄС для реалізації великих проектів, зокрема із польськими партнерами.


Важлива увага учасників форуму приділялася також висвітленню проблематики управління лісовою галуззю, підвищення конкурентоспроможності гірських територій і представленню успішних практик соціального підприємництва в Україні.


У рамках заходів форуму було підписано партнерську угоду щодо реалізації Проекту в рамках Програми транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», укладено меморандуми про міжрегіональну співпрацю та презентовано тематичне видання «Вісник Карпатського Єврорегіону».

Участь у заходах форуму прийняв викладач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В.Поповича Дмитро Соломонко.

Автор: Дмитро Соломонко.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru