EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

21 травня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Науково-практична конференція «Викладання та дослідження економіки у європейській інтеграції: методологічні підходи (присвячена святкуванню 30-річчя діяльності програми Жана Моне)».

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету управління фінансами та бізнесу університету, кандидат економічних наук, доцент Андрій Стасишин, який наголосив на важливості впровадження у навчальний процес для студентів дисциплін із вивчення економічних аспектів євроінтеграції.
Координатор проекту Жана Моне програми Erasmus+ у Львівському національному університеті імені Івана Франка, доцент Василь Зеленко проінформував присутніх про заходи реалізовані в рамках проекту протягом трьох років, проведені заходи, тематичні наукові публікації і розроблений навчальний курс для студентів «Економіка у європейській інтеграції».
Завідувач кафедри європейського права ЛНУ ім. Івана Франка, доктор юридичних наук Михайло Микієвич у своєму виступі наголосив на важливості економічної підготовки фахівців у галузі права, оскільки значна частина нормативно-правових актів ЄС стосується реалізації економічної політики країн Співтовариства.

Президент Агенції Європейських інновацій Іван Кульчицький в рамках виступу представив інформацію про діяльність Української сторони платформи громадянського суспільства «Україна-ЄС» і закликав представників наукової спільноти Львівщини активніше взаємодіяти при реалізації дослідницьких програм, які реалізуються при підтримці ЄС.
Керівник аналітичної групи ГО «Європейський діалог» Олександр Софій звернув увагу на необхідність врахування досвіду країн ЄС при визначенні основних напрямів стратегії розвитку Львівської області до 2027 року.
Працівник Інформаційного центру ЄС ЛНУ ім. Івана Франка Світлана Півовар розповіла про основні напрями роботи центру для інформування науковців, студентів та представників громадськості про основні напрями євро інтеграційної політики.
У виступах науковців з інших університетів України висвітлювалися актуальні питання присвячені оцінці успішності реформ, децентралізації, розвитку інтелектуального капіталу, політиці розвитку сільських територій, cпівпраці з ЄС у сфері цифрових технологій та інновацій.

Участь у конференції прийняли викладачі факультету економіки та менеджменту університету Ростислав Литвин і Дмитро Соломонко.

Автори: Дмитро Соломонко, Ростислав Литвин, викладачі факультету економіки та менеджменту

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru