КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

MyCollages 11

Науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я та здобувачі другого рівня вищої освіти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького взяли активну участь у регіональному науково-практичному семінарі “Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування”, який відбувся 24 листопада 2023 року.

IMG 20231125 113824 758

IMG 20231125 113826 329

IMG 20231125 113828 035

IMG 20231125 113830 873

Захід проведено у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Провідні науковці нашої держави та фахівці у сфері фізичної культури і спорту обговорили низку важливих тем у галузі спорту та фізичного виховання. Учасники семінару мали змогу дізнатися про останні досягнення та тенденції в легкій атлетиці, а також ознайомилися з проблемами прийняття рішень у борців високої кваліфікації. Багато уваги приділили питанню ранньої спеціалізації у спорті та її впливу на кар’єру спортсменів у пауерліфтингу. Не менш важливою була дискусія про світову систему навчання та сертифікації тренерів з легкої атлетики, а також новітні підходи до розвитку фізичних якостей спортсменів, які були представлені у вигляді практичних занять.

Допис підготував Назарій Іваницький, асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я