EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

    telegram

З 14 по 16 липня 2024 року у спортивному комплексі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся Всеукраїнський фінал ХІХ літньої універсіади з вільної та греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь 210 учасників з 28 закладів вищої освіти.

фото 11

Команда Університету в командному заліку виборола перше місце! Друге місце здобула команда Хмельницького національного університету та третє місце посів Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше: КОМАНДА УНІВЕРСИТЕТУ ПЕРЕМАГАЄ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФІНАЛІ ХІХ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ З ВІЛЬНОЇ ТА...

ф 2

15 липня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького під час ХІХ літньої універсіади з вільної та греко-римської боротьби відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків ректора Університету, доктора наук з державного управління, професора Івана Парубчака, декана факультету громадського розвитку та здоров’я, доктора ветеринарних наук, професора Руслана Пеленя та завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидата педагогічних наук, доцента, Заслуженого тренера України, майстра спорту України, судді міжнародної категорії Богдана Семеніва зі заступником голови комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Олександром Ігнатком і заступником начальника Львівської філії комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Андрієм Босим.

Детальніше: РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ СПОРТУ У МЕЖАХ ХІХ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ З ВІЛЬНОЇ ТА ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

photo 2024 07 01 10 28 20

 

photo 2024 07 01 10 28 18

28–30 червня 2024 року у Львові на стадіоні «Скіф» пройшов чемпіонат України з легкої атлетики, який був останнім відбірковим стартом на Олімпійські ігри. Усього за медалі змагався 491 атлет із 24 регіонів України.

Детальніше: Студент Університету стає чемпіоном Європи з веслування на байдарках і каное

photo 2024 07 01 09 38 17

27–30 червня 2024 року в місті Братислава, Словаччина, відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 36 країн Європи.

Студент спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» факультету громадського розвитку та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Володимир Савчин разом із Тарасом Кузиком стали чемпіонами Європи у каное-двійці C-2 на дистанції 1 000 метрів. Вони також посіли 7 місце у змаганнях на 500 метрів.

Детальніше: Студент Університету стає чемпіоном Європи з веслування на байдарках і каное

photo 2024 06 26 14 06 02

21–23 червня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся чемпіонат України з української боротьби на поясах. У змаганнях взяли участь понад 150 учасників з 12 областей України.

Детальніше: Успіхи студентів ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького на Чемпіонаті України з української боротьби на поясах

photo 2024 06 26 13 47 35

22–23 червня 2024 року в місті Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь 321 атлет з 22 регіонів України.

Студентка 2 курсу спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Вікторія Діжак стала срібним призером на дистанції 10 000 метрів.

Детальніше: Дві медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів

1

9 червня 2024 року в нашому рідному місті відбувся Всеукраїнський турнір з армрестлінгу на підтримку сил оборони України «КУБОК ЛЕВА». Змагання проходили у Торгово-розважальному комплексі «Victoria Gardens». Участь у турнірі взяли 256 учасників зі 17 областей України. У змаганнях брали участь жінки та чоловіки у таких вікових категоріях: юнаки U11, юнаки U13, юнаки U15, юнаки U18, дорослі та параспортсмени. Усі спортсмени показали високий рівень підготовки та запеклу боротьбу.

Детальніше: Успіхи команди Університету на Всеукраїнському турнірі з армрестлінгу «Кубок Лева»

1

З 7 по 12 червня в м. Рим (Італія) пройшов чемпіонат Європи з легкої атлетики. Студент 2-го курсу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького став віце-чемпіоном Європи у секторі стрибків у висоту з результатом 2.29 м. Владислав Лавський сенсаційно вийшов у лідери фіналу – єдиний подолав бар’єр із першої спроби та повторив особистий рекорд кар’єри. У фіналі Владислав поступився першим місцем лише олімпійському чемпіону Джанмарко Тамбері.

Детальніше: Владислав Лавський ‒ віце-чемпіон Європи у секторі стрибків у висоту

MyCollages 1

5 червня 2024 року на кафедрі фізичного виховання, спорту і здоров’я факультету громадського розвитку та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася науково-практична конференція “Спортивна підготовка юнаків і студентів в неолімпійських видах єдиноборств в умовах навчального закладу”.

Детальніше: Науково-практична конференція “Спортивна підготовка юнаків і студентів в неолімпійських видах...

photo 2024 05 30 16 46 32

З 23 по25 травня 2024 року в місті Береговому пройшла традиційна XІX наукова конференція “Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті”. Організаторами конференції був Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського та Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II. В роботі конференції брали участь представники понад двадцяти закладів вищої освіти України, Польщі, Угорщини та громадські організації України.

Детальніше: XIX Наукова конференція з фізичного виховання та спорту: міжнародна співпраця та інноваційні підходи