EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

    telegram

MyCollages 5

З 10 по 11 лютого 2024 року в ТРЦ “Victoria Gardens” пройшов Чемпіонат Львівської області з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та пара-спортсменів. У змаганнях взяла участь рекордна кількість спортсменів з 31 команди області в загальній кількості 280 осіб.

Організація змагань традиційно була на високому рівні, всі спортсмени показали високу майстерність та запеклу боротьбу.

Детальніше: Студенти Університету взяли участь у чемпіонаті з армрестлінгу!

1

З 2 по 4 лютого 2024 року в м. Києві пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів у приміщенні.
Участь у змаганнях взяли 410 атлетів із 23 регіонів, у тому числі 4 заслужені майстри спорту України, 27 майстрів спорту України міжнародного класу та 83 майстри спорту України.

Детальніше: Перші перемоги з легкої атлетики у новому сезоні!

423161975 1734462247064052 512712374686859932 n

Уляна Рачинська, студентка спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького перемогла у номінації “Дивовижна завзятість року” конкурсу Puma Athletics Awards 2023, у якому змагаються найкращі атлети у семи номінаціях!
Нагадаємо, що 20-річна Уляна у 2023 році п’ять разів вигравала чемпіонати України й оновила особисті рекорди на 1 500 і 10 000 метрів, брала участь у молодіжному чемпіонаті Європи і чемпіонаті Європи з кросу, де фінішувала у топ-30.

Детальніше: Студентка Університету перемогла в конкурсі Puma Athletics Awards 2023!

 photo 2024 01 26 16 42 03

З 20 по 21 січня 2024 року в м. Києві пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів.

Участь у змаганнях взяли 405 атлетів із 23-х регіонів, у тому числі 4 заслужені майстри спорту України, 20 майстрів спорту України міжнародного класу та 60 майстрів спорту України.

Детальніше: Студентка Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С....

DSC 1361

15 січня 2024 року під час зустрічі очільника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького в. о. ректора, професора Івана Парубчака, завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Богдана Семеніва та директора Комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський фаховий коледж спорту” Андрія Окопного підписано договір про співпрацю між закладами освіти у сфері фізичної культури та спорту.

Детальніше: Підписано договір про співпрацю у сфері фізичної культури та спорту

IMG 414cf557e1f03aa4e6e9459af3cf6136 V
19 грудня 2023 року відбувся круглий стіл “Як бізнесу порозумітися з наукою?”. Його організатором став Український кластерний альянс – об’єднання організацій України заради розвитку кластерного руху та зростання економіки.
Розуміючи потребу комунікацій бізнесу й науки, отже, й освіти, яка повинна репрезентувати майбутнє і першого, і другого, гаранти освітніх програм галузі знань 01 “Освіта / Педагогіка” нашого Університету (професор Олеся Смолінська, доценти Богдан Семенів та Володимир Мартин) взяли участь у роботі цього інтеграційного бізнесового та наукового заходу.

Детальніше: Круглий стіл “Як бізнесу порозумітися з наукою?”

1

14–18 грудня 2023 року в смт Воловець на Закарпатті відбувся Кубок України з армрестлінгу. У змаганнях взяли участь 480 спортсменів з 22 областей України.
Студент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Вадим Савенко здобув дві золоті (1 місце серед молоді на ліву руку, 1 місце серед дорослих на праву руку) та одну срібну медаль (2 місце серед дорослих на ліву руку)!

Детальніше: Вадим Савенко здобув два золота та срібло на Кубку України з армрестлінгу!

1

15–16 грудня у м. Біла Церква відбувався Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь збірні команди з 22 областей. Загалом за медалі у 20 вагових категоріях боролися 270 учасників.
Студенти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького вибороли одну срібну та дві бронзові нагороди!
Анастасія Алпеєва посіла 2 місце у ваговій категорії до 76 кг;
Манола Скобельська здобула 3 місце у ваговій категорії до 68 кг;
Андрій Харковський виборов 3 місце у ваговій категорії до 92 кг.

Детальніше: Студенти Університету вибороли три медалі на Кубку України з вільної боротьби!

MyCollages 16

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулось обговорення проєктів освітніх програм “Фізична культура і спорт” першого та другого рівнів вищої освіти за спеціальністю 017 “Фізична культура і спорт” галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі стейкхолдерами, керівництвом Університету, гарантами освітніх програм. В обговоренні взяли участь:

– проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ігор Двилюк;
– декан факультету громадського розвитку та здоров’я, професор Руслан Пеленьо;
– директор Львівського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу, доцент Борис Микичак;
– директор Львівського фахового коледжу спорту, доцент Андрій Окопний;
– директор КЗ ЛОР “Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа” Орест Куценко;
– заступник директора СДЮСШОР “Веслярик” Ірина Кіндзера;
– президент Львівської обласної асоціації спортивної боротьби України, майстер спорту України Степан Топчак;
– президент ГО “Львівська обласна федерація армспорту”, Заслужений тренер України Богдан Іваницький;
– президент молодіжного культурно-спортивного клубу “Темп”, голова ради стейкхолдерів спеціальності 017 “Фізична культура і спорт”, Заслужений тренер України Михайло Костюк;
– президент ГО “Спортивний клуб «Сокіл-регбі»”, почесний президент ГО ЛОГО “ФЕДЕРАЦІЯ РЕГБІ ЛЬВІВЩИНИ”, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Юрій Грабовський;
– президент ГО “Спортивний клуб «Галицькі леви»”, майстер спорту України Олексій Доманицький;
– асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, випускник 2022 року Назар Іваницький;
– студентка 3 курсу факультету громадського розвитку та здоров’я спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Тетяна Війтів.

Детальніше: Обговорення проєктів освітніх програм “Фізична культура і спорт” з роботодавцями

2023 12 05 16 51 35

З 1 по 3 грудня 2023 року у м. Боґушув-Ґорце (Польща) відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби “Heros Lady Open”. Студентка Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Кароліна Повк здобула золоту медаль у ваговій категорії 68 кг. У змаганнях взяло участь понад 200 учасниць з 8 країн світу.

Детальніше: Золото на міжнародному турнірі з вільної боротьби

1
29 листопада 2023 року у конференц-залі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка з академічною спільнотою університету, проєктною групою та групою забезпечення ОПП «Фізична культура і спорт».

Детальніше: Обговорення проєкту освітньо-професійної програми з академічною спільнотою!