КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

photo 2024 06 26 14 06 02

21–23 червня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся чемпіонат України з української боротьби на поясах. У змаганнях взяли участь понад 150 учасників з 12 областей України.

На відкритті чемпіонату з привітальним словом до учасників звернулися виконувач обов’язків ректора Університету, доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак, президент Міжнародної федерації української боротьби на поясах, заслужений тренер України Дмитро Лахно та головний лікар Львівського обласного центру спортивної медицини та реабілітації, заслужений лікар України Степан Середа.

Студенти факультету громадського розвитку та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького стали призерами та переможцями Чемпіонату України з української боротьби на поясах:

• Маркіян Мазур – 1 місце;
  • Тетяна Війтів – 2 місце;
  • Максим Вархол – 3 місце;
  • Богдан Свинюх – 3 місце;
  • Микола Будзяк – 3 місце;
  • Назар Ярош – 2 місце.

Керівництво Університету вітає студентів з їхніми досягненнями та бажає подальших успіхів на спортивних аренах!

Допис підготував Назарій ІВАНИЦЬКИЙ, асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я