EN   UA

КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

USAVA спільно з Експертною центром діагностики і лабораторного супроводу «Біолайтс» вперше провели навчання з лабораторної діагностики для фахівців ветеринарної медицини. Адже правильна постановка діагнозу, це не тільки встановлення причини, це і визначення ключових моментів в тактиці лікування, усунення ризиків і виявлення додаткових етіологічних факторів.

 

 

«Експертний центр діагностики та лабораторного супроводу Біолайтс» - це не просто сучасна лабораторія, це інструмент допомоги як для ветеринарних лікарів, так і для власників дрібних тварин. Лабораторія це - три великих відділи і 8 секторів, які охоплюють дослідження всіх сфер і галузей.
Навчання включало екскурсію по лабораторії, обговорення питання біобезпеки, системи якості та технічного обслуговування в сучасній лабораторії.
Фізико-хімічний сектор продемонстрував сучасні методи аналізу кормів і кормою бази, методи аналізу води.
Сектор мікробіологічних досліджень провів майстер клас, який базувався на вивченні особливостей росту мікроорганізмів на селективних і неселективних агарових середовищах, разом з фахівцями, проведено ідентифікацію отриманих колоній мікроорганізмів методом MALDI TOF MS.

Також порівнювали різні методи визначення чутливості до антибіотиків: метод мікросерійних розведень з визначенням мінімально інгібуючої концентрації, і диско-дифузного методу.

Сектор мікологічних досліджень зосередив заняття на особливостях посіву різних видів матеріалу (кормів, патологічного матеріалу) на поживні середовища. Розглядали культивування та особливості росту мікроскопічних грибів, а також особливості ідентифікації цвілевих грибів і дріжджів. Для підтвердження отриманих результатів проводили мас-спектрометрії окремих колоній. За допомогою програмного забезпечення MALDI TOF мас-спектрометрії автоматично ідентифікували зразки на підставі порівняння зібраних вихідних спектрів з референтними спектрами бази даних.

Майстер клас гістологічних досліджень включав в себе всі етапи підготовки препарату: відбір і фіксацію зразків, заливка зразків в парафін, порізка на ротаційному мікротомі, фарбування препаратів гематоксиліном і еозином і, найважливіше - особливості діагностики препаратів.

Сектор молекулярно-діагностичних досліджень представив основи аналізу результатів досліджень, проведених методами ПЛР в режимі реального часу, а також ПЛР з подальшою детекцією на приладі капілярного гелевого електрофорезу. Були також розглянуті переваги та недоліки різних методів детекції при проведенні ПЛР.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru