Уже в жовтні запускаємо новий проект для студентів та випускників-спеціалістів IT-сфери — IT Career Challenge від UGEN.

IT Career Challenge від UGEN – це 8 компаній, які готові надати студентам найактуальніші навички для їхнього майбутнього працевлаштування у IT-компаніях: SoftServe, MobiDev, Renesas Electronics, Deloitte, ELEKS, lifecell, appflame, Infopulse.

Думаємо, що це буде корисним для Ваших студентів! Будемо щирі вдячні за вашу підтримку та поширення інформації про інтенсив (матеріали додаємо нижче).

IT Career Challenge

План заходу:

— 8 днів тренінгів воркшопів та кодування в реальному часі, щоб познайомити учасників з актуальними технологіями й професіями;

— кар'єрні консультації від компаній, які дозволять учасниками затестити своє резюме всього за 20 хвилин;

— іменний сертифікат про проходження інтенсиву та подарунки від компаній

Коли: 9-17 жовтня

Де: ZOOM

Безкоштовно