сайт1

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся перегляд фільму “Стрий. Легенда”. Події фільму відбуваються у часи заснування міста Стрия – це середина XIV століття. Зйомки фільму відбувались у Тустані, Львові, Нагуєвичах, Золочівському замку тощо. Головний герой – син саксонського лицаря, доля якого закинула в Галичину. Фільм поєднує декілька сюжетних ліній: традиції, любов, містику. Автором ідеї фільму є Юрій Комарницький, а режисером – Олександр Король.

сайт

Фільм “Стрий. Легенда” – це частина великого регіонального проєкту Юрія Комарницького “Легенди нашого краю”. Його головна ідея – візуалізувати ті легенди, які існують у великих і маленьких містечках України. “Цим фільмом ми хочемо дати поштовх місцевому туризму, зробити промоцію нашого краю, бренду Стрий – міста «магнолій» і привернути увагу до історії України”, – розповів Юрій Комарницький. Після перегляду фільму пан Юрій запросив бажаючих студентів та викладачів Університету взяти участь у кастингу для зйомок наступних фільмів проєкту.

Допис підготувала Тетяна Купчак, керівник ВСКРУ