EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


Є тільки мить між минулим і завтрашнім,
Саме її називають життям…

Цими словами, вірніше піснею, що її українською співає письменник і виконавець пісень під гітару Олександр Свєтогоров розпочинаємо наші спільні творчі вечори.

 

 

Є в репертуарі Олександра пісні на вірші Булата Окуджави й Олександра Дербеньова (українською), на поезію Павла Тичини й Ліни Костенко, а також багатьох сучасних авторів. Зустріч та співпрацю з О. Свєтогоровим вважаю творчим щастям. Поезія наче отримує друге життя – на крилах пісні.
Звучала наша пісенна поезія у великих містах і малих містечках: Чернігові й Нововолинську, Червонограді й Золочеві, Стрию і Миколаєві… А до зустрічі зі студентами ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького у світлиці гуртожитку №1 готувалися ще з весни. Те, що відбулася вона наприкінці жовтня, мабуть, не є випадковістю. Адже зовсім скоро (як летить час!) буде двадцять років з того часу, як колеги й друзі саме в стінах нашого освітнього закладу вітали мене зі вступом до Національної спілки письменників України. Була така ж тепла зустріч, звучала поезія й музика… Є тільки мить між минулим і завтрашнім?..
Вступне слово Тетяни Купчак було щирим та емоційним – студенти притихли й налаштувалися на ліричну хвилю. Звучали рядки про війну і мир, любов і ненависть, довіру й розчарування. І знову пісня: «Добрих друзів покличу і серце любов’ю зігрію, а інакше навіщо на вічній землі я живу?» Про нинішні наші болі й надії говорили члени Національної спілки письменників України Любов Долик та Іван Гентош (він також розвеселив усіх іскрометними пародіями), гостя з Хмельниччини Ольга Копак (Стоянецька), наші викладачі Мирослав Тимочко й Орися Цісарик.

«Поетична майстерня» у світлиці гуртожитку запрацювала! Сподіваємося зустрічатися частіше, щоб послухати студентів та викладачів, які пробують свої сили на ниві письменства, обговорити творчі доробки, заохотити до творчості. Запрошуємо талановитих та небайдужих!
Оксана Лозова

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru