EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

21 cерпня у Львові відбулося публічне обговорення Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року. Участь в обговоренні прийняв ректор університету професор Володимир Володимирович Стибель, завідувач кафедри технології виробництва молока та яловичини, професор Степан Шаловило, завідувач кафедри екології та біології, професор Роман Параняк, завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича, професор Павло Музика та викладачі кафедр університету.

03 23 08 2018

Із вступним словом до учасників обговорення виступив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. За словами очільника області, за останні три роки зроблено суттєвий поступ в соціально-економічному розвитку області, відбулася зміна способу мислення влади і суспільства. Важлива увага, за словами Олега Синютки, приділяється комплексу заходів для розробки єдиного плану розвитку, в якому активну участь приймає громадськість та влада.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин у доповіді  звернув увагу на напрями залучення фінансових ресурсів для реалізації проектних ініціатив, звернувши увагу на проекти міжнародної технічної допомоги. За словами Олександра Ганущина, за кількістю реалізованих проектів транскордонного співробітництва Львівська область демонструє найкращу динаміку серед областей Західної Україні.

04 23 08 2018

Директор Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів відзначив позитивну динаміку зростання іноземних інвестицій та капітальних вкладень. За інформацією Романа Филипіва, на  даний час в області реалізується 619 інвестиційних проектів, з яких 134 проекти супроводжується на рівні облдержадміністрації. Важливими є інвестиційні проекти в галузі сільського господарства та харчової промисловості. Крім того, в 2018 році на Львівщині реалізуються 26 проектів   в межах Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства Програми «Польща – Білорусь – Україна 2014 -2020». 

Крім того, Роман Филипів коротко розповів про стан реалізації  чотирьох тематичних цілей стратегії області за напрямами: «Якість життя», «Відкриті кордони», «Розвинуте село» і «Туристична привабливість».

05 23 08 2018

В рамках експертної дискусії «Реалізація Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Досягнення та перспективи», експерти галузевих інституцій області обговорили актуальні тематичні питання та визначили шляхи вирішення галузевих проблемних питань. 

06 23 08 2018

Відзначимо, що стратегічна ціль  «Розвинуте село»  в 2019-2020 рр передбачає  реалізацію 9 проектних ідей на 191,9 млн. грн. Учасниками тематичної робочої групи були викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича.

  

Автор: Павло Музика, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru