EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

10-11 вересня у нашому університеті перебувала делегація Познанського природничого університету Республіки Польща. Відбулись зустрічі польських науковців з керівництвом Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Основна увага під час розмов зосереджувалась на конкретних аспектах можливої співпраці нашого університету з факультетом ветеринарної медицини Познанського природничого університету (ППУ). Цей факультет є одним із восьми у ППУ та одним із найстарших (бере свої початки з 1951 р.).

Як зазначив декан факультету ветеринарної медицини ППУ проф. Пйотр Слюсаж, вони давно хотіли налагодити співпрацю з ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького, який вважається своєрідною історичною Alma Mater для усіх польських ветеринарів. Оскільки у Львові у часи другої Речі Посполитої працювала єдина в Польщі на той час Академія ветмедицини.

Серед можливих напрямків співпраці є обміни студентами та викладачами, можливість проходження практики у Познані та Львові, створення інноваційних технологій, створення нових програм, опрацювання спільних проектів в рамках програми Еразмус та багато іншого.

Як підкреслив ректор ЛНУВМБ, професор Володимир Володимирович Стибель, наш університет максимально зацікавлений у такій співпраці. Такі обміни вигідні як українським, так і польським науковцям. Особливо в галузі наукових досліджень та публікації їх результатів у польських наукових журналах, які входять до науково метричних баз даних.

У результаті цих розмов було підписано договір про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Познанським природничим університетом.

У зустрічі взяли також участь перший проректор ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького Ігор Богданович Турко, проректор з навчально-методичної роботи Магдалина Петрівна Драч, декан факультету ветеринарної медицини Юрій Степанович Стронський.

Польські науковці ознайомились також із музеями нашого університету, провели екскурсію Львовом. За їх словами, віднедавна час і відстань між нашими університетами скоротились до однієї години: саме стільки летить літак з Познані до Львова, які тепер поєднує регулярне повітряне сполучення.

Андрій Болкун

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru