У четвер, 27 квітня 2023 р. о 14:30 год. (актова зала)
відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про затвердження Положення про деканат Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

2. Про затвердження Положення про кафедру Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

3. Затвердження Правил прийому на навчання до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Кіндрат О. В.

4. Затвердження Правил прийому на навчання до відокремленого структурного підрозділу «Рожищенський фаховий коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького» у 2023 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Кіндрат О. В.

5. Затвердження ОП «Фізична терапія, ерготерапія» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 227 «Терапія та реабілітація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».
Доповідач: декан ФГРЗ, проф. Пеленьо Р. А.

6. Затвердження ОП «Фізична терапія» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 227 «Терапія та реабілітація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».
Доповідач: декан ФГРЗ, проф. Пеленьо Р. А.

7. Внесення змін до ОП «Фізична культура і спорт» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за результатами акредитаційної експертизи.
Доповідач: декан ФГРЗ, проф. Пеленьо Р. А.

8. Щодо затвердження теми докторської дисертації Чечет О. М.
Доповідач: секретар СВР, доц. Леньо М. І.

9. Про зміну теми дисертаційної роботи Врецьоні Н. П.
Доповідач: відповідальна за аспірантуру та докторантуру, доц. Сливка І. М.

10. Звіт аспіранта першого року навчання Рудіка О. В.
Доповідач: аспірант Рудік О. В.

11. Різне.

Голова Вченої ради,