EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


23 жовтня відбулася зустріч ректора Володимира Стибеля зі студентами університету.

Вона відрізнялась тим, що студентські організації, зокрема, Профком студентів і аспірантів університету і Колегія студентів цього разу вирішили, що на зустріч з ректором прийдуть активісти університету, старости груп, керівники факультетських профспілкових комітетів і колегії студентів. З боку адміністрації також були присутні члени ректорату. Питання, які обговорювались під час зустрічі, були важливими для обох сторін. Вони стосувались правил внутрішнього розпорядку проживання у гуртожитках, умов проживання, правил поведінки на території студентського містечка, а також проблеми куріння.
Задовго до цієї зустрічі, комісія з кількох представників адміністрації відвідала гуртожитки і , на прохання студентів, які скаржились на умови проживання та поведінку своїх колег, зафіксувала чимало порушень. Як зазначив проректор з господарської частини М.М.Казимир, для тих, хто не бажає дотримуватись правил проживання, сьогодні стоїть питання про виселення з гуртожитку.

Та найболючішою проблемою, як наголошувалось неодноразово викладачами і співробітниками університету, є куріння студентів. Зважаючи на це, ректор університету від 23 жовтня цього року видав наказ про заборону куріння, згідно з яким, забороняється курити тютюнові вироби, електронні сигарети, а також кальяни у всіх будівлях, корпусах, гуртожитках та на території університету, крім спеціально відведених місць у громадських місцях.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru