Як відомо, у межах співпраці Домівки врятованих тварин і Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького у грудні 2023 року студенти Університету організували акцію “СПІЛЬНОКОРМ: ситі лапки”, щоб зібрати кошти на харчі для мешканців Домівки. Деякі зі студентів факультету ветеринарної медицини на постійній основі допомагають працівникам Домівки врятованих тварин доглядати за тваринками.

зображення viber 2024 02 06 20 28 43 910

2 7

З метою налагодження системної та конструктивної співпраці між Домівкою та Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького в. о. ректора Університету, професор Іван Парубчак 5 лютого 2024 року з робочим візитом відвідав цю Благодійну організацію та поспілкувався з її співзасновниками Орестом Залипським і Назаром Дулишем та працівниками – Ліною Вислоцькою, головою профкому студентів та аспірантів Університету, і Вікторією та Лелею. У процесі зустрічі учасники обговорили нагальні потреби Домівки врятованих тварин, озвучили декілька ідей, як спільними зусиллями організувати ефективне співробітництво у сфері практикування студентів-ветеринарів та різнопланової допомоги Домівці.

3 7

На завершення зустрічі Орест Залипський і Назар Дулиш провели коротку екскурсію територією Домівки врятованих тварин.

Пресслужба