Британці

Днями Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відвідали колеги з Великої Британії. Виконувач обов’язків ректора Університету, доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак, перший проректор, кандидат ветеринарних наук, доцент Ігор Турко зустрілися з братами Гремом та Дугом Рівлі, активістами й волонтерами. Грем Рівлі – у минулому ветеринар, котрий активно долучається до різних акцій зі збору коштів для благодійних організацій. Сумарно брати зібрали 100 000 фунтів стерлінгів.

Грем та Дуг Рівлі виступили з ініціативою та пропозиціями щодо співпраці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з Королівською ветеринарною школою ветеринарних досліджень при Единбурзькому університеті (Шотландія). Учасники зустрічі обговорили можливості стажування студентів Університету у період навчальних практик чи літніх канікул у межах спеціальності “Ветеринарна медицина” з можливістю фінансування.

Пресслужба